M.K.Čiurlionio namų renginys (0)

M.K.Čiurlionis, Wikimedia.org nuotr.

M.K.Čiurlionis

Balandžio 1 d. 15.00 val.,Vilniuje parodos atidarymas „Verbų savaitė su angelais Čiurlionio namuose“.  Dalyvauja ir apie verbas ir angelus pasakoja etnologas prof. Libertas Klimka. Parodos kuratorius menotyrininkas Stanislovas Urbonas.

Muzikuos lietuviško neofolkloro grupė „Sen Svaja“: Dorota Zdanavičiūtė (vokalas), Živilė Rimšaitė (vokalas, kanklės, mušamieji), Agota Zdanavičiūtė (vokalas, fleita) ir Rapolas Gražys (gitara).

Paskatinti gražios, grynai vilnietiškos tradicijos pavasarinių švenčių – Kaziuko mugės ir Verbų sekmadienio, M.K.Čiurlionio namai, kurie, beje, yra įsikūrę visai šalia Rotušės aikštės, nutarė surengti pirmąjį „Angelų sąskrydį“ Lietuvoje. Memorialinio kultūros centro patalpose atidarytoje parodoje pamatysime ne tik Čiurlionio angelus, bet ir daug kitų „suskridusių“ iš visos Lietuvos. Parodos atidaryme dalyvaus ir žinomi liaudies meistrai, verbų pynėjos, drožėjai, keramikai. Renginio metu bus įteikti apdovanojimai geriausiems parodos dalyviams (verbų ir angelų kategorijose).

Paroda vyks nuo balandžio 1 d. 15.00 val. iki balandžio 10 d. Įėjimas laisvas. Kviečiame visus dalyvauti, ypač jaunas šeimas, kurių vaikai primena angeliukus.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė