„Tadas Blinda. Pradžia“ prabyla rusiškai (video) (0)

„Tadas Blinda. Pradžia“ stop kadras

„Tadas Blinda. Pradžia“ stop kadras

Populiariausias kada nors sukurtas lietuviškas filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ ir jo kūrėjai nerimsta – sumušę visus rekordus Lietuvoje, apkeliavę užsienyje gyvenančius lietuvius ir išleidę DVD bei „Blu-ray“ diskus, jie pasiruošę užkariauti ir rusakalbę rinką.

Rusiškai dubliuotą filmą „Goriačeje serdce“ pirmieji išvysta Ukrainos sostinės Kijevo publika. Jau šiandien (kovo 29 d.) prestižiniame „Ukrainos“ kino teatre, buvo patiestas raudonas kilimas, kuriuo žengė „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrybinė grupė. Šis atvejis, kai lietuviško filmo premjera su visomis iškilmėmis rengiama užsienio šalyje, kone unikalus.

„Apskritai lietuviško filmo pristatymas užsienyje – labai retas ir sudėtingas dalykas, ypač nelengva patekti į kino teatrus ne vienam kartui, o į įprastą repertuarą. Mums pagelbėjo ir didelis užsidegimas, ir kitų geranoriškumas bei asmeninės pažintys. Kadangi atvejis tikrai išskirtinis, šiek tiek jaudinamės, tačiau viliamės šilto sutikimo“, – sakė filmo prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Prieš tai filmas „Tadas Blinda. Pradžia“ dėmesio sulaukė Delyje vykstančiame Europos Sąjungos kino festivalyje.

Balandžio 20 d. „Tadas Blinda. Pradžia“ atidarys Europos Sąjungos kino festivalį prestižinėje Kalkutos tūkstančio vietų kino salėje „Nandan“. Atidaryme dalyvaus pats filmo režisierius Donatas Ulvydas ir Lietuvos ambasadorius Indijoje Petras Šimeliūnas.

httpv://youtu.be/ZB6P6QHLHCg

Rusiškai dubliuoto filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ pristatomasis vaizdo klipas

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė