Išrinkime 6 Baltijos krašto stebuklus (balsavimas) (0)

Baltijos žemės garsėja ne vien didinga istorija, bet ir savo gamtos bei kultūros lobiais. Tačiau šio regiono stebuklai pasaulyje žinomi gana menkai, o ir regiono gyventojai dažniausiai pažįsta vien savo šalį. Neseniai paskelbtos varžytuvės „6 Baltijos jūros stebuklai“ turėtų padėti skleisti žinią apie regiono gamtos ir kultūros paveldą bei išrinkti mėgstamiausias Baltijos regiono gamtos bei kultūros vertybes. Rinkimuose varžosi ir 4 Lietuvos kultūros ir gamtos stebuklai.

Varžosi 65 kultūros ir gamtos vertybės

Varžytuvės „6 Baltijos jūros stebuklai“ varžosi 65 vertybės iš Baltijos žemių – Baltarusijos, Estijos, Danijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos ir Vokietijos. Tai vienas iš sustiprinti Baltijos krašto tapatybę skirtų projektų.

Varžomasi atskirose kultūros ir gamtos kategorijose. Daugiausia paraiškovų į krašto stebuklus priklauso Lenkijai (12), Vokietijai (10) ir Estijai (9), o mažiausia – Baltarusijai (2). Lietuvai varžytuvėse atstovauja 3 kultūros vertybės: Trakų pilis, Kryžių kalnas ir Vilniaus senamiestis ir viena gamtos – Kuršių nerija (kartu su Rusija).

Varžytuvės vyks 3 tarpsniais

Varžytuvės pristatomos interneto svetainėje „6 Baltijos jūros stebuklai“, kurioje balsavimas vyks 3 tarpsniais. Pirmajame tarpsnyje bus atrinktos 33 geriausiai įvertintos vertybės, o po antrajame etapsnyje jų skaičius turės sumažėti iki 16. Galiausiai trečiajame – baigiamajame – tarpsnyje bus išrinkti ir paskelbti 6 Baltijos žemių stebuklai. Beje, pirmajame balsavimo tarpsnyje kiekvienas balsuotojas turi 6 balsus, o balsuoti galima tik už 2 savo šalies paraiškovus.

Balsuokime.

Parengta pagal pilotas.lt ir 6-bsr-wonders.net

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė