Kaune verslo idėjų mugė (0)

„Startup Weekend Lithuania“ organizuojamas jau trečius metus ir yra vienintelis renginys šalyje, kuriame skatinamas idėjų įgyvendinimas vieno savaitgalio metu.  Šiais metais jis vyks kovo 30 – balandžio 1 dienomis Kauno technologijos universitete ir Ryšių istorijos muziejuje. Renginio dalyviai turės galimybę laimėti rėmėjų įsteigtus piniginius, 1000 eurų prizus tolimesniam idėjų vystymui, o organizatoriai tikisi rekordinio dalyvių skaičiaus.

„Startup Weekend“ – tai efektyvus būdas patikrinti savo verslo idėją, susirasti partnerių, sulaukti bendraminčių, entuziastų ir specialistų pagalbos, bei pastūmėti savo idėją į realybę vieno savaitgalio kūrybinėse dirbtuvėse. Daugiausiai balsų po pirminių pristatymų surinkę idėjų autoriai visą savaitgalį intensyviai dirba su įvairių sričių profesionalais – programuotojais, dizaineriais, rinkodaros specialistais, verslininkais ir į komandas pasiskirsčiusiais dalyviais, norinčiais prisidėti prie konkrečios verslo idėjos įgyvendinimo. Pagrindinis renginio tikslas – penktadienį pristatytoms idėjoms sekmadienio vakarui būti parengus ankstyvasias produktų versijas ar bent jų prototipus.

Be tradicinio renginio formato, kuriame įdomiausios pasiūlytos idėjos tampa savaitgalio darbų ašimi, šiais metais organizatoriai pristatys ir tris šiuo metu itin populiarias idėjų sritis: mobiliųjų technologijų, „žaliųjų“ sprendimų bei socialinių projektų.

Tad dalyviai, besidarbuodami vienoje iš išvardintų sričių, turės galimybę laimėti ir piniginius, paskatinamuosius 1000 eurų prizus, kuriuos šiais metais įsteigė didžiausia šalies mobiliųjų aplikacijų bei taikomųjų sprendimų gamintoja UAB „Telesoftas“ ir socialinių bei skatinamųjų projektų koordinatorė VŠĮ „Transparency International“.

Perspektyviausios renginio komandos taip pat bus pakviestos dalyvauti „Startup Monthly“ renginyje balandžio mėnesį Vilniuje. „Startup Weekend“ renginių ciklas vyksta daugiau nei 200 pasaulio miestų. Iš viso renginiuose jau dalyvavo apie 70 tūkst. žmonių. Per paskutinius dvejus metus Lietuvoje vykę „Startup Weekend” pritraukė per 500 dalyvių, kurie dirbo su 60 įvairių naujų verslo idėjų. Dalis renginiuose dalyvavusių vysto ankstesniuose renginiuose pristatytas idėjas, kiti – kuria naujus projektus kartu su komanda, kurią pavyko suburti per savaitgalio renginį.

Dalyvių registracija vyksta http://swkaunas2012.eventbrite.com

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė