FNTT vadovo konkursą laimėjęs K.Jucevičius kaltinamas slaptų dokumentų dingimu (2)

Kęstutis Jucevičius. VRM nuotr.

Kęstutis Jucevičius. VRM nuotr.

Seimo Antikorupcijos komisija šiandien (kovo 21 d.) oficialiai paskelbė, kad konkursą Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo postui užimti laimėjęs (vienintelis pretendavęs) Kęstutis Jucevičius gali būti susijęs su daugiau nei šimto slaptų FNTT dokumentų dingimu.

„Po 2003 m. FNTT reorganizavimo K. Jucevičius buvo paskirtas atsakingu už slaptų dokumentų administravimą. Atėjus 2010 m. V. Gailiui, pradėtos daryti patikros. Po pirmojo patikrinimo išaiškėjo, jog galimai yra dingę daugiau negu šimtas slaptų dokumentų, netgi tokių, kurie buvo su žyma „Visiškai slaptai“, – kalbėjo komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis.

„Taip pat ketiname kreiptis į Vidaus reikalų ministerijos vadovybę su klausimu, ar jiems buvo žinoma apie visus atliktus ir atliekamus tarnybinius patikrinimus, susijusius su K. Jucevičiaus galimai nusikalstama veika, kai dingsta didelis kiekis dokumentų FNTT“, – spaudos konferencijoje sakė Seimo Antikorupcijos komisijos narė Aurelija Stancikienė.

Seimo Antikorupcijos komisija reikalauja sustabdyti Kęstučio Jucevičiaus skyrimą į Finansinių nusikaltimo tyrimo tarnybos vadovo postą.

Seimo Antikorupcijos komisijai kelia abejonių ir skubiai atsiradusios pažymos dėl K. Jucevičiaus tinkamumo vadovauti FNTT.

„Komisija nustatė, jog vidaus reikalų ministras R. Palaitis, pažeisdamas Vyriausybės nutarimą kreiptis ne anksčiau kaip 3 dienos po konkurso pabaigos, kreipėsi per anksti ir visas pažymas surinko anksčiau laiko“, – teigė L. Kernagis.

Anksčiau skelbėme, kad Vidaus reikalų ministras R. Palaitis šiandien įteikę atsistatydinimo prašymą premjerui A. Kubiliui. Ministro posto jis neteks kovo 26 dieną.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

 1. Rytas:

  Akivaizdu kad Gailius su girzadu nutekina viršininkišką (neišsamią) info kernagiui, o tas pliurpia nesamones.

  Spėju, kad jie buvo geri tyrėjai, bet prasti vadovai. Neįsigilino dėl tų 100 bylų dingimo. o ten paprasčiausiai sutikrinime trūko atžymų.

  Gerai, kad juos atleido. Jie gali gerai dirbti tyrėjais. PREZIDENTĖ TEISI.

  Jucevičius pasirašė savo charakteristiką,

  Kubilinskas pavyzdžiui save iškomandiravo į Japoniją.

 2. lyvis:

  Rytas, matyt, taip pat savanoriškai t y pats savę pasiūlė į stribų gretas. lyvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė