Vilniuje – devintoji „Amber Trip 2012“ paroda (nuotraukos) (0)

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Devintą kartą Vilnius tampa tarptautine Baltijos juvelyrikos sostine. Iki kovo 17 dienos parodoje „Amber Trip 2012“ vilniečiai ir miesto svečiai galės susipažinti su naujausiomis pasaulio juvelyrikos tendencijomis.

Parodos atidaryme dalyvavęs šiuo metu laikinai einantis Vilniaus mero pareigas Romas Adomavičius pasidžiaugė, kad Vilnius tampa Baltijos regiono juvelyrikos sostine, kad paroda kasmet pritraukia vis daugiau verslininkų iš įvairių pasaulio kampelių.

„Paroda – ypatingas renginys tiek Vilniui, tiek Lietuvai, turinčiai tvirtas gintaro tradicijas. Tai yra ne tik puiki proga dalyviams užmegzti verslo ryšius, susipažinti su įvairių šalių juvelyrikos tradicijomis ir galimybėmis, bet ir priminti pasauliui apie gintarą – vertingą ir unikalų gamtos kūrinį.

Gerai pažįstamas ir vertinamas gimtosiose Baltijos jūros valstybėse, gintaras ieško kelių pas kitus pasaulio regionų juvelyrikos mėgėjus, todėl džiugu, kad, suprasdami gintaro vertę, lietuviai imasi iniciatyvos populiarinti jį pasaulyje. „Amber Trip“ primena mums apie tai, kad menas ir grožis iš tikrųjų gali padaryti gyvenimą šviesesnį“, – sakė l. e. mero pareigas Romas Adomavičius.

„Amber Trip“ – didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse. Kaip ir kasmet, parodoje bus pristatomos naujausios technologijos, moderni technika. Lankytojai galės pamatyti naujausius profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti išskirtinių autorinių papuošalų.

„Amber Trip” paroda vyksta viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20), paroda veiks kovo 15, 16, 17 dienomis – nuo 10.00 iki 18.00 val.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė