Vokiečių turistai pavasario savaitgalius planuoja Vilniuje (0)

Kovo 7–11 dienomis Vilniaus miesto turizmo galimybės buvo pristatytos Berlyne vykusioje parodoje „ITB 2012“. Tai svarbiausia ir didžiausia turizmo paroda, kasmet sulaukianti didžiulio turizmo specialistų ir lankytojų dėmesio.

Parodoje Vilnius pristatytas keturioliktą kartą. Vilniaus stendo lankytojai daugiausia domėjosi, kaip atvykti į Lietuvos sostinę, taip pat ekskursijomis, apgyvendinimo įstaigomis, poilsio galimybėmis keliaujant su šeima, kultūriniais renginiais. Populiariausi leidiniai buvo „Vilniaus lankytojo gidas“ bei Vilniaus įvaizdžio leidinys vokiečių kalba, miesto žemėlapis, „Vilniaus turizmo produkto sąvadas 2012“, Vilniaus miesto kompaktinis diskas. Daugelis stendo lankytojų ieškojo konkrečios informacijos, nes jau įsigiję pavasario savaitgalių keliones į Vilnių, lankėsi Vilniaus turizmo svetainėje ir tikslinosi, kokius įdomius objektus ir renginius jie galės aplankyti viešnagės metu.

Šiais metais parodoje dalyvavo nacionalinės ir miestų turizmo organizacijos, turizmo agentūros, turizmo informaciniai centrai – daugiau kaip 11 tūkstančių dalyvių iš 188 pasaulio šalių ir regionų. Preliminariais duomenimis, šiųmetinėje parodoje apsilankė per 180 tūkst. lankytojų, 7 tūkst. žiniasklaidos atstovų.

Statistikos departamento duomenimis, Vokietija yra viena svarbiausių Vilniaus turizmo rinkų ir yra trečioje vietoje tarp šalių, iš kurių į Vilnių atvyksta daugiausiai turistų.

Kategorijos: Kultūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė