Prezidentė: visi esame atsakingi už Lietuvos laisvę (2)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė

Sveikindama Tautą su Nepriklausomybės atkūrimo diena prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, jog kiekvienas yra atsakingas už Lietuvos laisvę.

„Prieš 22 metus Lietuva pareiškė pasauliui atkurianti nepriklausomą ir demokratišką valstybę. Tapome laisvi, nes tikėjome, kad Lietuva turi tapti mūsų namais. Linkiu ir toliau tikėti laisve bei prisidėti prie jos kūrimo. Turėkime Lietuvą tokią, kurioje būtų visada gera gyventi – saugią, tvirtą ir nepriklausomą“, – Prezidentūros paskelbtame sveikinime teigia šalies vadovė.

Pasak prezidentės, Kovo 11-oji Lietuvą išlaisvino ir įpareigojo: laisvė iškovota ir už ją nuo 1990-ųjų metų atsakingi visi Lietuvos žmonės. Šalies vadovė linki Lietuvos žmonėms būti pilietiškais, nelikti abejingiems savo pilietinėms pareigoms ir „visada jausti, kad Lietuva prasideda nuo kiekvieno iš mūsų“.

1990 metų kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė