Premjeras dėl R.Palaičio apsispręs šiandien arba rytoj (1)

Lietuvos Resoublikos Premjeras Andrius Kubilius Lietuvos radijui sakė, kad dėl koalicijos partnerių pasiūlymo teikti prezidentei Daliai Grybauskaitei vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio atstatydinimo apsispręsiąs antradienį arba trečiadienį.

Jis taip pat pažymėjo siekiantis, kad valdančioji koalicija gyvuotų iki kitų Seimo rinkimų.

„Aš, atsižvelgdamas į visas išdėstytas aplinkybes, darysiu atsakingą sprendimą, kuris leistų koalicijai dirbti iki rinkimų“, – sakė A. Kubilius.

„Aš siūlysiu koalicijai apsvarstyti tai, kad vienam ministrui tenkanti atsakomybė vadovauti tokiai tarnybai, ko gero, kaip rodo dabartinė patirtis, kartais gali būti sunkiai realizuojama. Todėl galbūt pačios FNTT pertvarka, randant jai geresnę vietą vykdomosios valdžios sistemoje, taip pat būtų žingsnis, kurį galėtume artimiausiu metu realizuoti, ieškodami tinkamo FNTT statuso, kad ji neliktų priklausoma nuo vienasmenių ministro sprendimų, kurie kartais gali būti ir pakankamai klaidingi“, – kalbėjo Premjeras.

Paklaustas apie tolesnį darbą su Prezidente, Premjeras išreiškė tikįs ir toliau dirbti konstruktyviai.

„Santykiai (su Prezidente – alkas.lt) buvo ir liks konstruktyvūs. Tai ne pirmas atvejis, kai į kokią nors problemą turime skirtingus požiūrius, bet kaip rodo mūsų trijų metų patirtis, mes randame konstruktyvius sprendimus, bet išlaikydami ir savo savarankiškus požiūrius“, – sakė jis.

Vakar rašėme, kad premjeras vakar gavo patarimą iš koalicijos partnerių siūlyti Prezidentei atleisti R. Palaitį.

Savo ruožtu Liberalų ir centro sąjunga laikosi pozicijos, kad R. Palaitis turi dirbti toliau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė