Dagestane įvykdytas ginkluotas išpuolis prieš rinkimų apylinkę (0)

Dagestane | novostimira.com nuotr.

Dagestane | novostimira.com nuotr.

Dagestane, kaukėti užpuolikai užpuolė rinkimų apylinkę ir nušovė tris policininkus. Susišaudymo su policija metu buvo nukautas ir vienas iš užpuolikų. Išpuolis įvyko Oktiabrskoje gyvenvietėje  Chasavjurto rajone, praėjus valandai po to kai buvo uždaryta rinkimų apylinkė,– „RIA” Novosti“ sakė pirmasis Vidaus reikalų ministro pavaduotojas Aleksandras Gorovojus.

ITAR-TASS naujienų agentūra pranešė, cituodama neįvardintą Vidaus reikalų ministerijos atstovą, kad trys ginkluoti užpuolikai ėmė šaudyti į policijos automobilį, kai policininkai ketino išvežti Rusijos prezidento rinkimų protokolus. Žuvo vienas policininkas ir du eismo policijos tarnybos pareigūnai. Vienas iš užpuolikų taip pat buvo nušautas policininkams atidengus atsakomąją ugnį.

Rusijos Tardymo komiteto Tardymo valdybos Dagestane atstovas pareiškė, kad pirminiais duomenimis per susišaudymą taip pat buvo sužeista ir moteris. Tikslus užpuolikų skaičius nėra žinomas. Išpuolio vietoje dirba tardymo grupė.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis visi rinkimų biuleteniai buvo išsaugoti.

Kaip jau skelbėme, rinkimų metu, Dagestano 1402 apylinkėje vaizdo kameros nufilmavo, kaip keli žmonės balsavimo metu į balsadiežę sumetė šūsnis biuletenių. Centrinė rinkimų komisija pranešė, kad rinkimų rezultatai šioje apylinkėje bus anuliuoti.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė