Rokiškyje teatralai vėl vaidina žemdirbiams (0)

Rokiškyje prasidėjo vienas seniausių Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. Per tris savaites šalies teatrai suaugusiems ir vaikams suvaidins dvidešimt spektaklių.

Pirmasis festivalio scenoje pasirodė Vilniaus mažasis teatras. Jis į Rokiškį atvežė prieš tris mėnesius pastatytą spektaklį Maksimo Gorkio „Motiną“, režisuotą Kirilo Glušajevo

Pasak žiūrovų, vilniečių spektaklis kai kuriems atgaivino jaunystės prisiminimus.

„Tą knygą skaičiau vidurinėje, praėjo gal 55 ar 60 metų. Dabar rodo šiuolaikiškai, viskas iš atminties išėjo jau“, – teigė vienas žiūrovas.

Tradiciškai, kai per tris savaites penkiolika šalies teatrų suvaidins dvidešimt spektaklių suaugusiems ir vaikams, pirmą kartą festivalyje dalyvaus Klaipėdos muzikinis teatras su miuziklu „Paryžiaus katedra“.

„Atvažiuoja choras, solistai ir baletas. Aišku, neturėsime orkestro, nes neturim galimybių jį priimti. Bet vis tiek džiaugiamės, kad Muzikinis teatras bus pas mus ir kartu rodys spektaklį vaikams, tai irgi vyks pirmą kartą“, – kalbėjo festivalio organizatorė Nida Lungienė.

Organizatoriai pastebi, kad žiūrovai renkasi, ką žiūrėti. Į kai kuriuos spektaklius išpirkta mažiau bilietų negu pernai. Tačiau didžiausio antplūdžio sulauks Oskaro Koršunovo, Jaunimo, Klaipėdos dramos, Panevėžio Meno teatrai.

Festivalis baigsis kovo 23 dieną. Kaip visuomet, bus išrinktas geriausias spektaklis, geriausi moters ir vyro vaidmenų atlikėjai, simpatingiausias aktorius.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė