Visuomenininkai grasina kovo 17 d. surengti dar vieną mitingą (audio) (9)

Spaudos konferencija Seime | lrs.lt video stopkadras

Spaudos konferencija Seime | lrs.lt video stopkadras

Kovo 1 d. Seime įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Sąjūdžio iniciatyvinė grupės nario Romualdo Ozolo spaudos konferencija „Už teisingumą: tolimesni veiksmai“.

Joje dalyvavo: Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Bronius Genzelis, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Alvydas Medalinskas, Pilietinės visuomenės instituto direktorius Darius Kuolys, Ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas, Jungtinio Demokratinio Judėjimo atstovas Šarūnas Valentinavičius.

Vienas iš vasario 22 d. mitingo „Išvykime neteisingumo įšalą iš Lietuvos“ prie Prezdentūros rengėjų, Pilietinės visuomenės instituto direktorius Darius Kuolys spaudos konferencijoje sakė, kad jei nebus patenkinti  visuomeninių organizacijų surengto mitingo dalyvių iškelti reikalavimai, tai kovo 17 d. bus surengtas dar vienas mitingas, tik šįkart – prie Seimo.

„Mes iki kovo 11 d. lauksime valdžios sprendimų, ar bus įgyvendinti tie reikalavimai, kuriuos iškėlė tūkstantis piliečių mitinge ir parėmė daug intelektualų ir visuomenės narių. Jeigu šitie sprendimai nebus įgyvendinti, kovo 17 d. mes kviesime vėl laisvus Lietuvos žmones susirinkti ir pareikšti savo pilietinę valią, kad Lietuva pradėtų valytis sparčiau“, – ketvirtadienį spaudos konferencijoje Seime „Už teisingumą: tolimesni veiksmai“ sakė D.Kuolys.

„Kovo 17 d. mes planuojame rinktis jau nebe Daukanto aikštėje, kuri dabartinės Prezidentės komandos yra paversta apsaugine zona ir į kurią jau piliečiai nebegali sueiti, nors prie Rolando Pakso ir Valdo Adamkaus dar galėjo sueit į tą aikštę. Mes tikimės, kad Nepriklausomybės aikštė prie Seimo dar yra laisva erdvė, kurią piliečiai, gynę kažkada Seimą savo kūnais, turi teisę ir laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje dar sueit“, – sakė D.Kuolys.

Nepriklausomybės akto signataras Romualdas Ozolas teigiamai atsiliepė apie Seimo Antikorupcijos komisijos darbą:

„Norėčiau padėkoti ir pasidžiaugti Seimo komisijos veikla. Ji parodo, kad Seime esama ryžtingų žmonių. Seime veikiama ryžtingai ir sąžiningai, kada yra kreipimasis į Seimą iš tautos. Taip aš būčiau linkęs traktuoti šitą ryžtingą ir labai nuoseklų Seimo veikimą“, – kalbėjo R. Ozolas.

Vasario 22 d. visuomeninių organizacijų mitingo „Išvykime iš Lietuvos neteisingumo įšalą“ dalyviai siūlė vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui atsistatydinti, o atleistiems Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovams reiškė paramą.

Mitingo dalyviai viešą pareiškimą įteikė Prezidentei, Seimo Pirmininkei ir Premjerui.

Klausykite kovo 1 d. spaudos konferencijos garso įrašo:

Parengta pagal ELTA ir LRS spaudos tarnybos pranešimus

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė