Lietuva pasaulį stebina talentų gausa (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pusantro šimto jaunųjų Lietuvos muzikų, 2011 m. tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus, ir jų pedagogus.

„Toks gausus čia susirinkusių laureatų būrys – tai patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje. Kartu tai ir įrodymas, kokioje žemėje, turtingoje talentų, gyvename. Ne veltui sakoma, kad talentas – tai ir išskirtiniai gebėjimai, ir darbas, ir pasiaukojimas. Tačiau sunku būtų įsivaizduoti gabaus jaunuolio ateitį be pedagogo. Be talentingo ir įžvalgaus pedagogo. Sugebančio ne tik pastebėti šį talentą, bet ir padedančio jam atsiskleisti. Ačiū Jums visiems. Visiems, prisidėjusiems, kad tarptautinė muzikos gerbėjų bendruomenė įvertintų mūsų jaunus kūrėjus”, – kalbėjo šalies vadovė.

Prezidentė padėkojo ir neseniai veiklos dvidešimtmetį paminėjusiam Lietuvos muzikų rėmimo fondui už nuolatinį rūpinimąsi jaunaisiais talentais ir už viso Lietuvos muzikinio gyvenimo puoselėjimą.

Šalies vadovė visiems muzikams palinkėjo neblėstančios energijos, įkvepiančių kūrybinių sumanymų ir garsiausių pasaulio scenų.

Jaunieji Lietuvos muzikai šiemet laimėjo aukščiausius apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose JAV, Kinijoje, Italijoje, Vokietijoje, Kazachstane, Portugalijoje, Monake, Ispanijoje ir kitose šalyse.

Kategorijos: Kultūros politika, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė