„Liūdni slibinai“ ketina dar kartą nuliūdinti Lietuvos Tautą (video) (0)

„Liūdni slibinai“ | I.Geluno nuotr.

„Liūdni slibinai“ | I.Geluno nuotr.

Kūrybiškai paliečiančiu ir egzistencines šypsenas žadinančiu liūdesiu persismelkusias grupės „Liūdni slibinai“ dainas šiais metais žadama suguldyti į antrąjį albumą.

Prieš kiek daugiau nei metus Lietuvai pristatę savo debiutinį „Albumą, raginantį tautą“, kūrėjai šį savaitgalį pradės nenuilstamą darbą įrašų studijoje kurdami antrąją plokštelę. Kaip ir pirmajame savo iškeptame muzikiniame „manifeste“, naujajame albume, grupės narių teigimu, netruks skaudžių ir aštrių temų. Nors valstybinio masto ir ekonomikos problemų tiesiogiai „Liūdni slibinai“ apdainuoti neketina, socialinėmis problemomis sakosi visgi pabadysią akis.

Antrajame albume, kurio pavadinimą grupė kol kas bando nuslėpti, su daina „Šunelių vasara“ pirmiausia bus paliesti socialiniai šunelių rūpybos ir globos klausimai. Socialistinės nostalgijos mėgėjai ras gražios mielos bet aklos nostalgijos socialistiniam gyvenimui apdainuotame „Pieno fabrikėlyje“ bei Aistės Lasytės feministinį šauksmą mėginant išsivaduoti nuo Dominyko ir Vaido priekabiavimo muzikiniuose pamąstymuose „Jeigu aš būčiau vyras“.

„Kaip žinia, metai bėga, keičiasi žmonės, keičiasi Lietuva, keičiasi ir mūsų kūryba. Savo naujajame albume kalbėsime apie tai, apie ką kalbėjome pastaruosius du metus su Lietuvos ir iš jos pabėgusia, bet lietuviškų šaknų negalinčia prarasti publika“, – net po pokyčių džiaugsmu nesišvaistantis kalba „Liūdnų slibinų“ mažumų atstovas Dominykas Vaitiekūnas.

Naujajame albume slibinai žada nepamiršti ir brandžiosios lietuviškos literatūros. Kas norės ir galės – išgirs Kristijono Donelaičio pavasarinį šėlsmą, Justino Marcinkevičiaus pažadintą nežinomybę ar Kazio Binkio romantiškai plaukiojančius „Šilkasparnius debesėlius“…

„Kaip ir pirmuoju albumu, stengsimės įtikti mūsų ištikimiems gerbėjams, kurie bent kartą mus matė ir jų tai nesutrikdė. Tikimės, kad tai bus savotiška mylimojo ar mylimosios nuotrauka, kurią malonu glausti prie širdies, kai jis ar ji yra toli“, – su romantikos krisleliu mintyse, tačiau, kaip visuomet, neįtikėtinai rimtai kalba „Liūdnų slibinų“ smegenys – Vaidas Kublinskas.

Antrąjį albumą „Liūdni slibinai“ ketina pristatyti kai nukris lapai. Kol pasirodys ši kruopščiai paruošta, visuomenės aktualijomis, lietuviška klasika, meile ir trupučiu muzikos apipinta kompaktinė plokštelė, „Liūdni slibinai“ išleis pirmojo albumo pakartotiną tiražą. Lietuviai parodė norą būti raginami, todėl liūdnieji grupės nariai nusprendė paruošti įsigyjimui papildomą kiekį per metus sėkmingai išplatinto „Albumo, raginančio tautą“.

Po antrojo albumo įrašinėjimo darbų „Liūdni slibinai“ ketina dar kartą nuliūdinti Tautą surengdami pavasarinę kelionę per Lietuvos žemę.

„Liūdnų slibinų“ dainos „Pieno fabrikėlis“ video (Kaunas Acoustics):

httpv://youtu.be/RmuXu-isaRw

Kategorijos: Lietuvoje, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė