Sukurta Kovo 11-osios eitynėms skirta interneto svetainė (5)

Lietuvių Tautinis Centras (LTC), kasmet rengiantis Kovo 11-tajai pažymėti skirtas eitynes, išplatino pranešimą, kad yra sukurta atskira interneto svetainė www.kovo11eitynes.lt, skirtą  šiam renginiui pristatyti.Svetainėje pristatoma šio renginio istorija, pateikiamos naujienomis apie būsimas eitynes, skelbiama kita informacija.

„Pernelyg ilgai leidome viešąją nuomonę apie eitynes formuoti tendencingai žiniasklaidai ir įvairiems, brangiai apmokamiems „demokratijos gynėjams“, kurių organizacijos yra išlaikomos įvairių Briuselio fondų ir yra palaikomos aukščiausiuoju lygmeniu Europos sąjungos biurokratų ir vadovų. Per tuos pačius fondus ir interesų grupes, į mokymo įstaigas bandyta įdiegti „Gender Loops“ programą vaikų darželiams, kuriuose vaikai būtų pratinami, kad „princas myli princą“, ir tai esą yra normalu. Lygiai taip pat iškreiptai nušviečiama ir mūsų eitynių prasmė. Todėl svarbu, kad kritiškai mąstantį žmogų pasiektų pirminė organizatorių informacija apie Nepriklausomybės dienos eiseną,“ – teigia svetainės projekto idėjos bendraautorius, LTC tarybos narys Tadas Dapšys.

Kovo 11-osios eitynių rengėjai teigia, kad eisenoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiai, kurie pripažįsta Lietuvos laisvės iškovojimus bei teisę į laisvą tautų apsisprendimą. Svetainės kūrėjai skelbia, kad jie „skiriasi nuo įvairių žmogaus teisių gynėjų ir kitų „demokratijos šauklių“, nes eisenoje leidžia dalyvauti visiems, kurie neperžengia Lietuvos įstatymų ribų“.

Pasak T.Dapšio, nuo 2009-ųjų metų, kuomet LTC oficialiai perėmė Kovo 11-osios eisenos organizavimą, eisenos dalyvių skaičius smarkiai išaugo. Praėjusiais, 2011-aisiais metais organizatoriai suskaičiavo gerokai virš pusantro tūkstančio žmonių. Šiais metais jų tikimasi sulaukti dar daugiau.

„Eitynes organizuojame kartu su jaunimu, turėdami tikslą, kad tai taptų neabejingų Lietuvai patriotų, Nepriklausomybės dienos šventė, “ – sakė T.Dapšys.

„Eitynės prasidės 13.00 val. Katedros aikštėje ir šventiškai žygiuosime Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės. Ten sugiedosime himną, svečiai ir signatarai pasakys sveikinimo kalbas, o po eitynių 16.00 val. vėl susitiksime kartu pasilinksminti patriotinių roko grupių koncerte „Tėvynei“.  Atvykite ir Jūs, nebūkite abejingi. Jeigu norite išsaugoti savo tautos vertybes, prisijunkite prie patriotinių eitynių Vilniuje Kovo 11-ąją ir atsineškite savo tautinę vėliavą.“ – kviečia LTC pirmininkas Ričardas Čekutis.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė