Pasaulis atsisveikina su estrados superžvaigžde Vitni Hjuston (video) (11)

Vitni Hjuston ir Kevinas Kostneris, filme „Asmens sargybinis“ 1992 m. | Reuters/Courtesy nuotr. Warner Home Video Copyright 2004/HandoutVasario 18-19 d. Pasaulis atsisveikina su viena garsiausių pop muzikos dainininkių Vitni Hjuston (Whitney Houston).

48-erių metų pasaulio estrados superžvaigždė amžino poilsio atguls sekmadienį „Fairview“ kapinėse, greta savo tėvo Džono Raselo Hjustono (John Russell Houston).

Atsisveikinimo su velione apeigos vyko šiaštadienį Niuarko Naujosios Vilties baptistų bažnyčioje ir buvo tiesiogiai transliuojama internetu. Laidotuvių apeigos, šeimos pageidavimu, buvo uždaros, jose galėjo dalyvauti tik pakviesti svečiai.

Apeigos prasidėjo ne nuo maldos, o nuo dainininkės kurtos dainos bei gospelo choro koncerto.

R.Keli (R. Kelly) „Aš žiūriu į Tave  Vitni“ (I Look to You Whitney)

httpv://youtu.be/pso3llbnMKQ

Jausmingą atsisveikinimo kalbą pasakė ilgametis Hjustonų šeimos draugas pastorius Marvinas L. Vinansas (Marvin L. Winans):

„Mes šiandien švenčiame Vitni gyvenimą. Vitni, tu esi vienintelė, kuri mus visus galėjo suvesti čia kartu. Šiandien tavo diena Vitni. Aš tik noriu pasakyti, kad mes šiandien susirinkome švęsti. Ši šeima myli Viešpatį, būtent jis ir neleidžia jiems palūžti. Šiandien švęsdami, mes galime juos palaikyti“, – sakė pastorius.

Vienas garsiausių gospel muzikos atlikėjų Bebi Vinansas (Bebe Winans) ne tik pasakė šiltą ir jaudinančią kalbą velionės garbei, tačiau ir sudainavo labai jaudinančią daina „Ašaros ant mano pagalvės“:

httpv://youtu.be/VF-hWOTkSKY

Jausmingai kalbėjo aktoriaus Kevinas Kostneris (Kevin Costner) su kuriuo V.Hjuston vaidino garsiajame filme „Asmens sargybinis“. Savo kalboje K.Costneris prisiminė šio filmo kūrimo akimirkas.

Kevinas Kostneris | AP nuotr.

Kevinas Kostneris | AP nuotr.

„Mums pasisekė, kad mes ją turėjome. Tu padainavai visą dainą be jokios grupės. Mano vaidmenį galėjo suvaidinti daug kas, o tavąjį – tik tu. Vitni, tu ne tik buvai pakankamai gera, tu buvai nuostabi. Tu nebuvai tik graži, tu buvai tokia graži, kokia tik gali būti graži moteris. Žmonėms ne šiaip patikai, jie iš tikrųjų tave mylėjo. Dabar tu mus palikai ir išties per anksti“, – jaudinančius žodžius susijaudinęs tarė K.Kostneris.

httpv://youtu.be/lA3E-svx3i4

Nors žiniasklaida laidotuvėse buvo nepageidaujama, tačiau naujienų tarnybai „Associated Press“ buvo leista tiesiogiai transliuoti ceremoniją.

Vitni Hjuston | ZUMA Press nuotr.

Vitni Hjuston | ZUMA Press nuotr.

Paklaustas, kodėl šeima nenori viešų laidotuvių, pastorius teigė, jog Vitni mama tokiu sunkiu šeimai metu „nenorėjo parado“.

Visose Naujojo Džersio valstijos valstybinėse įstaigose iki pusės nuleistos vėliavos.

httpv://youtu.be/gXH5B_tl-No

httpv://youtu.be/DI2wgbS5Z00

httpv://youtu.be/bPFkhTjKlP8

httpv://youtu.be/N-UamnXGfnw

Kategorijos: Menas, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė