D.Grybauskaitė: „Misija Sibiras“ – tikro patriotiškumo ir pilietiškumo pavyzdys (0)

Vasario 17 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė parodoje „Misija Sibiras’11”,  apžiūrėjo ekspedicijos narių darytas fotografijas ir pabendravo su projekto sumanytojais bei dalyviais.

„Didžiuojuosi Lietuvos jaunimu. Tai, kad per šešerius metus vykti į ekspedicijas Sibire norą pareiškė per 7000 jaunų žmonių, yra geriausias įrodymas, jog mūsų krašto žmonėms yra svarbi istorinė atmintis. Palaikau šią kilnią ir pilietišką idėją ir tikiuosi, kad jos įgyvendinimui nekils jokių kliūčių“, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, „Misija Sibiras” – jaunų žmonių tikro patriotiškumo ir pilietiškumo pavyzdys.

Projektą „Misija Sibiras” jau šeštus metus iš eilės rengia Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), nevyriausybinė jaunimo organizacija, vienijanti nacionalines ir regionines jaunimo organizacijas bei jaunimo organizacijų sąjungas.

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

Per 6 projekto „Misija Sibiras“ metus buvo surengta 10 ekspedicijų į Rusijos Federaciją, Kazachstano ir Tadžikistano Respublikas. Čia misijos dalyviai sutvarkė daugiau kaip 1500 lietuvių kapų ir aplankė 100 ten gyvenančių lietuvių ar lietuvių kilmės asmenų.

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

Paroda „Misija Sibiras’11“ Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius) eksponuojama vasario 15 – kovo 16 dienomis.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė