Prie kauniečio namų iškelta vėliava niekada nenuleidžiama (0)

J.Basanavičiaus alėja važiuojantys kauniečiai ir miesto svečiai stebisi išvydę prie vieno namo kiekvieną dieną plevėsuojančią trispalvę. Kodėl aukštai iškelta vėliava niekada nenuleidžiama, šeimininkų dažnai klausinėja ir praeiviai, ir net kaimynai.

Kuklaus mūrinuko Žaliakalnyje šeimininkui Skomantui Povilioniui jo sumanymas neatrodo keistas, šeštadienį rašo dienraščio „Lietuvos rytas“ priedas „Laikinoji sostinė“.

„Kasdien plevėsuojanti trispalvė mano šeimai yra įprastas dalykas. Į Vilnių prieš 10 metų galutinai gyventi persikraustę tėvai taip pat pirmieji savo mikrorajone tai padarė“, – tikino garsios dainininkės Veronikos ir Nepriklausomybės Akto signataro, diplomato Vidmanto Povilionio sūnus.

Lietuvos kariuomenės vado atstovu spaudai tarnaujantis S. Povilionis mano, kad iškelti vėliavą prie namų – ne tik Lietuvoje gražus savo valstybe besididžiuojančio ir jos simbolius gerbiančio žmogaus poelgis. Todėl kauniečiui nesuprantama, kodėl prie kai kurių namų Kaune trispalvės nesuplevėsuoja net per valstybines šventes.

Tvirtas plieninis stiebas trispalvei Povilionių šeimos namo kieme išdygo beveik prieš metus. Nuo to laiko ant jo nuolat plevėsuoja valstybės simbolis.

„Vieni vėliavą kelia per valstybines šventes. Žinau žmonių, kurie tai daro ir asmeninių progų metu. Taip priimta ir mūsų šeimoje“, – pasakojo S. Povilionis.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė