Tiltui per Nerį planuojama suteikti Alfonso Meškinio vardą (0)

svite.lt nuotr.

svite.lt nuotr.

Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegijos nariai antradienį, vasario 14 d., svarstė Susisiekimo ministerijos siūlymą tiltui per Nerį suteikti žinomo Lietuvos tiltų statytojo Alfonso Meškinio vardą.

Vyresnės kartos kelininkai yra įsitikinę, kad 2004 m. mirusio inžinieriaus atminimą reikėtų pagerbti tiltui per Nerį suteikiant jo vardą. Automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda esantis tiltas buvo pastatytas 1964 m. naudojant pažangiausias to meto tiltų statybos technologijas. Šiems darbams vadovavo A. Meškinis.

Vėliau, greta šio 337 metrų ilgio tilto, kairėje automagistralės pusėje, buvo pastatytas dar vienas panašios konstrukcijos tiltas. Šiems darbams taip pat vadovavo A.Meškinis. Tilto statybos buvo filmuojamos, o užfiksuota medžiaga buvo pristatyta tarptautinėje konferencijoje Rio de Ženeire, Brazilijoje.

Pagal 2003 metų savivaldybės tarybos sprendimą, asmenų atminimas gali būti įamžintas ne anksčiau kaip praėjus 10 metų nuo jų mirties.

„Planuojama, kad 2014 metais šis tiltas per Nerį bus rekonstruotas ir vietoje keturių eismo juostų bus įrengtos šešios. Logiškiausia Alfonso Meškinio vardą tiltui suteikti jį rekonstravus, juo labiau, kad tuomet sueis tarybos sprendime dėl įamžinimo nurodytas terminas“, – tvirtino miesto meras Andrius Kupčinskas.

Kategorijos: Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė