Seime įvyyks dvi Sąjūdžio pradininkų spaudos konferencijos (tiesioginė transliacija) (0)

Seimas | J.Vaiškūno nuotr.Vasario 15 d. 10 val. Lietuvos Respublikos Seime (LRS) vyks Nepriklausomybės Akto signataro Romualdo Ozolo ir Seimo nario Gintaro Songailos spaudos konferencija. Dalyvaus Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai: akad. Antanas Buračas, Nepriklausomybės Akto signataras prof. Bronislovas Genzelis, Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila.

Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai praneš apie savo požiūrį į Susivienijimą „Už Lietuvą Lietuvoje“, o taip pat į vasario 16 d. ir kovo 11 d. viešus renginius Kaune bei Vilniuje.

10.40 val. įvyks  Seimo nario Ryto Kupčinsko ir Lietuvos Sąjūdžio tarybos atstovų spaudos konferencija.  Dalyvaus: Lietuvos Sąjūdžio tarybos pirmininkas Vidmantas Žilius, habil. dr.  Kazimieras Garšva ir prof. Vladas Vilimas. Šioje spaudos konferencijoje bus kalbama apie:

  • Vasario 16-osios, Kovo 11-osios švenčių prasmę;
  • Rytų Lietuvos mokyklas, Vasario 16-osios minėjimą Šalčininkuose;
  • Programą rytų Lietuvai ir Valstybei, Kovo 17 priešvalstybinis renginys;
  • Teisingumą ir visuomenės atstovus Lietuvos teismuose.

Abi spaudos konferencijas tiesiogiai galim bus stebėti internete ČIA.

Stebintiems tiesiogines spaudos konferencijų Seime transliacijas internetu yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys e. paštu po spaudos konferencijos.

LRS internetinėje svetainėje galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė