Vasario 16-ąją Katedros aikštėje ugnies ir pirotechnikos reginys (1)

Vilnius sav. nuotr.

Vilnius sav. nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė atgaivina prieš dešimtį metų įžiebtą tradiciją – Vasario 16-osios paminėjimą miesto širdyje – Katedros aikštėje. Valstybės atkūrimo dieną visi miestiečiai ir sostinės svečiai kviečiami pasižiūrėti įspūdingo ugnies ir specialiųjų efektų reginio „Lietuvos ugnis“.

Pirmą kartą Lietuvoje ugnies ir specialiųjų efektų reginys bus kuriamas ant didžiulės daugiau nei 200 kv. m specialiai sukonstruotos sienos, kuri įrėmins Gedimino paminklą. Pastarasis taip pat taps svarbiu reginio akcentu. Meninį ugnies šou finale sustiprins tradiciniai šventiniai fejerverkai.

„Šiame reginyje pademonstruosime viską, ką mokame – nuo geriausių mūsų konkursinių darbų ištraukų iki absoliučių naujovių ugnies ir specialiųjų efektų rinkoje”, – teigia šventinį šou kuriančios bendrovės „Blikas” atstovai.

Pirmą kartą Lietuvoje tokio pobūdžio šou truks 20 min., jame bus panaudotos specialiai sumontuotos konstrukcijos. Taip pat pirmą kartą Lietuvoje muzikinis fejerverkas bus kuriamas skambant lietuviškiems hitams – nuo „Tautiškos giesmės”, V. Kernagio dainų – iki M. Mikutavičiaus „Trijų milijonų”.

Reginys prasidės Katedros varpų dūžiais 19.30 val. Vilniaus Arkikatedros aikštėje. Po renginio Katedros aikštėje žmonės gali apsilankyti Gedimino prospekte ir pasišildyti prie šventinių laužų, kurie degs nuo Katedros aikštės iki V. Kudirkos paminklo.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. D.G.:

    Lietuvą šiuo metu metodiškai ir šaltakraujiškai šmeiždamos puola bent trys jėgos: Rusija, Lenkija ir Globalistai.
    Kaip atsilaikyti prieš tokias galybes neskaitlingai tautai? Vienintelė galimybė yra kreiptis pagalbos į visagalį Dievą. Pradėti laikytis Jo įstatymų ir melstis kiekvieną mielą dieną. Už tautą (kad stotų į dorovės kelią, gaivintų tautinį sąmoningumą, laikytųsi šeimos principinių nuostatų ir pamatų, palaikytų kiekvieną lietuvį moraliai ir materialiai, etc.), už žmones šiuo metu esančius valdžioje (kad priimtų tautai ir valstybei naudingus įstatymus ir nuosekliai bei tvirtai vykdytų jų laikymosi ir įgyvendinimo, kad nusigręžtų nuo žudančių nuodėmių: vogimo, pedofilijos, neteisybės, melo, apgaulės, kolaboravimo su prišiškomis jėgomis, savanaudiškumo, abejingumo, ir t.t.), už Lietuvos valstybę (valstybės vientisumą ir kad būtų sekama Lietuvos himne išguldytais žodžiais – darbais juos įgyvendinant). Kiekvienas pridėkite savo asmeninius prašymus ir tai, kas guli ant Jūsų širdies.
    Jei turite priemonių, galite rašyti straipsnius ir dėti tamsos demonų jėgas demaskuojančius siužetus į Youtube ir kitus portalus, prašom prisijungti prie šio veiksmo. Pvz apie tikrąjį AWPL “veidą” ir siekius, kokį melą skleidžia, kokiais metodais menkina ir šmeižia Lietuvą, kokiais būdais kaimyninės valstybės finansuoja ir padeda šiai purvo lavinai prieš Lietuvą plisti informacinėje erdvėje ir kaip prisidengus “nuskriaustųjų” melagingu šydu mėginama suardyti Lietuvos teritorinį vientisumą, lietuvių kalbą ir kultūrą. Vyksta rimtas karas prieš Lietuvą. Štai Jums vienas iš daugybės atakų prieš Lietuvą pavyzdžių – jau anglų kalba, kad pasiekti platesnę (ir Lietuvos reikaluose nenusimanančią) auditoriją. Tam, kad sumenkinti Lietuvos istoriją, suniekinti tautą, ir tada pilti juodą melo purvą rodant jau Lietuvą kaip žemo lygio diversantą, tuo paslepiant pačių kaltintojų tikslus ir siekius brutaliausiais būdais išnaikint lietuvybę, perrašyti istoriją ir prijungti dalį Lietuvos prie savo teritorijos. Tas jau buvo kartą įvykdyta, neturėkim abejonių, jog dabar vėl mėginama padaryti tą patį, tik kol kas ne karine agresija, bet per institucijas, organizacijas, kalbą, TV, internetą ir kitas masinės informacijos priemones. O kada nuolat kartojamas melas pasidarys “tiesa” – jie tikisi ateis proga ir realiai aneksijai. Štai tos propagandos reali nuodų dozė: http://www.youtube.com/watch?v=2RyX5vX9Qfs&feature=related

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė