Mirė popmuzikos karalienė Vitni Elizabet Hjuston (video) (67)

Vitni Hjuston | last.fm nuotr.

Vitni Hjuston 1963-2012

Vasario 11 d. šeštadienio popietę, Los Andžele, Kalifornijos valstijoje, JAV ir 1:55 val. sekmadienį  Lietuvos laiku mirė garsi JAV dainininkė, popmuzikos karalienė Vitni Elizabet Hjuston (Whitney Elizabeth Houston).

Vitni gimė 1963 m. rugpjūčio 9 d., Niuarko (Newark) meste, Naująjame Džersyje.

V. Hjuston savo muzikinę karjerą pradėjo dainuodama chore ir 1985 metais tapo žinoma po to kai ją  dainuojančią viename Niujorko naktiniame klube pastebėjo populiarus muzikos prodiuseris Klivas Deivis (Clive Davis). Po galybės įsimintinų hitų V.Hjuston ėmėsi vaidybos ir kartu su Kevinu Kostneriu nusifilmavo kino juostoje „Asmens sargybinis“ („The Bodyguard“).

V.Hjuston yra pardavusi daugiau nei 170 milijonų albumų bei sukūrusi ne vieną hitą. Billboard jos dainų takelį filmui  „Asmens sargybinis“ pripažino kaip vienu iš dešimt perkamiausių albumų per visą muzikos istoriją.

Per kelis savo karjeros dešimtmečius V.Hjuston pelnė 6 „Grammy“, 30 „Billboard“ bei 22 „American Music Awards“ apdovanojimus. V. Hjuston išleido septynis studijinius albumus, pardavė apie 170 milijonų diskų, singlų ir vaizdo įrašų kopijų.

Be „Asmens sargybinio“ (2002 m.) V.Hjuston dar nusifilmavo filmuose „Waiting to Exhale“ (1995) ir „The Preacher’s Wife“ (1996).

Vitni Hjuston | last.fm nuotr.

Vitni Hjuston | last.fm nuotr.

2000 metais, V.Hjuston gavo jau šeštąjį Grammy apdovanojimą už geriausią moters R&B pasirodymą. V. Hjuston pateko į „Guinness“ pasaulio rekordo knygą kaip visų laikų daugiausiai apdovanojimų pelniusi vokalistė.

2002 metais dainininkė per JAV televiziją ABC prisipažino vartojusi narkotikus, tačiau tvirtino atsikračiusi šios problemos. Nuo to laiko dainininkė neišleido nė vieno albumo.

Paskutiniais save gyvenimo metais, V.Hjuston gydėsi nuo priklausomybės narkotikams bei alkoholiui.

Kol kas, apie V.Hjuston mirties priežastis ir aplinkybes nepranešama.

V.Hjuston Anapilin iškeliavo likus kelioms valandoms iki tradicinės Grammy apdovanojimų  išvakarių vakarienės Los Andželo „Beverly Hilton“ viešbutyje kuriame turėjo dainuoti. Į vakarėlį atvykę svečiai buvo priblokšti žinios apie V.Hjuston mirtį.  Prie viešbučio susirinko būrys reporterių ir dainininkės gerbėjų, suvažiavo daugybė policijos automobilių,  mobili teismo ekspertizių laboratorija, o viešbučio bare ir fojė svečiai nuščiuvę stebėjo tiesioginę televizijos transliaciją apie V.Hjuston mirtį.

V.Hjuston „Aš visada tave mylėsiu“ (I Will Always Love You):

httpv://youtu.be/3JWTaaS7LdU

V.Hjuston su savo dukra Bobi Kristina (Bobbi Krisstina) „Tu niekada neliksi viena“ („You’ll never stand alone“):

httpv://youtu.be/Bd9TjPP31U0

Kategorijos: Menas, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė