Sirijoje padėtis tampa vis sudėtingesnė (0)

Sirijos prezidento įgaliotos ginkluotos pajėgos toliau tęsia Homso miesto puolimą, o žuvusiųjų skaičius sparčiai auga.

Praėjus vos dienai po Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejus Lavrovo vizito pas Sirijos prezidentą B. al Asadą, kuris pareiškė, kad nori taikos, ginkluotos jo pajėgos toliau sprogdino raketas ir šaudė iš minosvaidžių, siekdamos užgrobti nelojalių piliečių gyvenamus rajonus.

Rusijos užsienio reikalų ministro vizito metu Bašaras al-Asadas pažadėjo nutraukti kruviną puolimą. S.Lavrovas išreiškė pritarimą Arabų Lygos stebėtojų misijos tęsimui.

Padėtis Holmso mieste darosi labai įtempta. Aplinkui stovi tankai ir panašu, kar ruošiasi miesto gyvenamųjų namų rajonų puolimui. Ligoninėse senka vaistų atsargos, mieste trūksta maisto, geriamojo vandens, sutriko ryšys su išoriniu pasauliu.

Paskutiniais duomenimis ir ketvirtadienį šūviai netilo. Nepatvirtintais duomenimis žuvo apie pusšimtį žmonių. Per visą karinį susidūrimą žuvusiųjų skaičius gali siekti 6000, iš kurių net 400 vaikų.

Priminsime, jog Rusija ir Kinija vetavo Jungtinių Tautų rezoliuciją dėl sankcijų Sirijai. Ekspertai mano, kad tai padrąsins B. al Asadą įnirtingiau pulti maištaujančius miestus.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė