Susivieniję tautininkai, centristai ir socdemai sieks atkurti nacionalinę politiką (audio) (41)

Spaudos konferencija | alkas.lt nuotr.Vasario 6 d., Lietuvos Respublikos Seime vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujas politinis junginys – susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“. Spaudos konferencijoje dalyvavo: Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila, Lietuvos centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis, Lietuvos socialdemokratų sąjungos pirmininkas Arvydas Akstinavičius.

Vertybiniu pagrindu kuriamas susivienijimas numato veikti pagal koalicinės partijos modelį, kai visos jame dalyvaujančios jėgos išsaugo savo programas ir struktūras, tačiau bendrai veikia vadovaudamosi konstitucinės demokratijos nuostatomis, atstovaudamos Lietuvos nacionalinius interesus.

Spaudos konferencijos dalyviai paskelbė bendrą pareiškimą, kuriame sakoma, kad susivienijimą inicijavusios partijos priešinsis liberaliems kosmopolitiniams dariniams, kapitalo ir išorinių jėgų įtakojamoms partijoms, jų remiamiems antilietuviškiems bei antivalstybiniams dariniams Lietuvoje, bei sieks „sustabdyti Lietuvos politinę, teisinę bei socialinę griūtį ir atkurti dabartinių politikų ignoruotą nacionalinę politiką“.

„Susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“, kurį inicijuoti imasi trys partijos, yra organizuotas bandymas atverti vartus į Seimą tiems tautos ir valstybės patriotams, kurie mano, jog nuo Sąjūdžio projektuotos valstybės kūrimo kurso Lietuva nukrypo neleistinai, tačiau ne taip beviltiškai, kad nieko nebegalima būtų pataisyti“ – sakoma susivienijimo pareiškime.

„Ryžkimės kartu veikti taip, kad Lietuvoje kiekvienas žmogus, šeima, tautos gerovė būtų puoselėjamos vertybės, o lietuvių kalba, mūsų kultūra ir istorija būtų atrama ateities darbams ir Lietuva taptų patikima mūsų bei mūsų vaikų gyvenimo vieta ir išliktų amžinąja Tėvyne!“ – skelbiama susivienijusių trijų politinių partijų pareiškime.

Visą susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ pareiškimo tekstą rasite ČIA.

Tautininkų sąjungos pirmininkas, seimo narys Gintaras Songaila | video reportažo stop kadras, lrs.lt

Tautininkų sąjungos pirmininkas, seimo narys Gintaras Songaila | video reportažo stop kadras, lrs.lt

 

Spaudos konferencijos garso įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė