Šalies bibliotekos kviečia į virtualius susitikimus su kultūros ir meno žvaigždėmis (0)

Vasario 7 d., antradienį, 14 val. Lietuvos viešosiose bibliotekose pradedamas virtualių susitikimų ciklas su žinomais kultūros, meno ir mokslo žmonėmis.  Pirmosios tiesioginės internetinės transliacijos metu bibliotekų lankytojai bendraus su žurnalistu, rašytoju ir keliautoju Algimantu Čekuoliu.

„Virtualūs susitikimai su žinomais visuomenės veikėjais pratęsia 2010–2011 m. viešosiose bibliotekose vykusių internetinių transliacijų ciklą. Paprastai į šias transliacijas kaskart susirenka nuo 4 iki 8 tūkst. bibliotekų lankytojų. Kaip rodo praktika, internetinės transliacijos paskatina aktyviau naudotis skaitmeniniu turiniu tas visuomenės grupes, tarp kurių yra mažiausiai interneto vartotojų – senjorus, kaimo gyventojus. O tiesiogines diskusijas lydintys konkursai įtraukia dar didesnę visuomenės dalį“, – sakė projekto „Bibliotekos pažangai“ vadovas Kęstutis Juškevičius.

Vasario 7 d. viešosios bibliotekos pakvies į pirmąjį virtualų susitikimą su žurnalistu ir rašytoju A. Čekuoliu. „Tai ypač gerai žinoma ir gerbiama asmenybė, kurios pristatyti nereikia. Neabejojame, kad pašnekovo turtinga patirtis, plati erudicija ir originalus mąstymas suteiks gyventojams daug malonių ir naudingų įspūdžių“, – teigė K. Juškevičius.

Virtualių susitikimų ciklą bibliotekose pratęs dar du žinomi kultūros ir meno veikėjai. Vasario 14 d., nuo 14 val. lankytojai galės pabendrauti su žymiųjų „Kukučio baladžių“ autoriumi, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu poetu Marcelijum Martinaičiu. O vasario 21 d. tuo pačiu laiku gyventojai virtualiai susitiks su kino, televizijos ir teatro aktoriumi, diplomatu Juozu Budraičiu.

Kategorijos: Kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė