Lietuvos generalinis konsulatas Niujorke surengs konsulinę misiją Kalifornijoje (0)

Lietuvos garbės konsulatas Los Andžele | losangeles.citysearch.com nuotr.

Lietuvos garbės konsulatas Los Andžele

Lietuvos URM praneša, kad Lietuvos generalinis konsulatas Niujorke kovo 15-16 dienomis surengs konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Los Andžele, kurios metu Lietuvos piliečiams bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Misijos metu bus priimami Lietuvos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimų, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos. Taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos pilietybės.

Norinčius užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų ir dėl išsamesnės informacijos prašome skambinti į Lietuvos generalinį konsulatą Niujorke telefonu 1 212 354 7840 arba rašyti elektroniniu paštu adresu ny@urm.lt.

Aptarnavimas vyks Lietuvos garbės konsulate Los Andžele (2806 Santa Monica Blvd., Santa Monica, CA 90404).

JAV vakarinėje dalyje gyvena daug lietuvių, todėl konsulinių paslaugų teikimas Kalifornijos valstijoje yra itin aktualus. Pastarąjį kartą konsulinė misija Los Andžele buvo surengta 2011 m. kovo mėnesį.

Išvažiuojamosios konsulinės misijos organizuojamos nuo tada, kai nuo 2009 metų birželio 29 dienos į Lietuvos pasą papildomai elektroniniu būdu pradėta įrašinėti asmens biometrinius duomenis ir pirštų atspaudus. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

Kategorijos: Užsienio lietuviai, Užsienyje | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė