LTJS kviečia į Vasario 16-osios šventę Kaune (7)

Esi patriotas, myli savo šalį ir tautą? Lietuva tau daugiau nei valstybė? Tuomet kviečiame Tave į patriotines eitynes, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. 1918 02 16 ir 1949 02 16 – svarbios datos lietuvių tautai.

Tuomet mes visam pasauliui pasakėme, kad nepasiduosime, kad mūsų Tėvynė mums brangiausia.

Eitynėmis parodykime tai, kas mus jungia ir kuo didžiuojamės. Tegul Kauno gatvės nusidažo trimis gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia ir raudona.

„Lietuviškas dar teka kraujas
Širdy motulės Lietuvos,
Ją atgimimas šaukia naujas
Į dieną darbo ir kovos.“

Bernardas Brazdžionis

Kur ir kada?

2012 Vasario 16 d. Eitynių pradžia – 12.30 val. Žygiuosime nuo Ramybės parko, per Laisvės alėją iki Rotušės aikštės. Ten skambės patriotinės dainos, sveikinimo kalbos, sugiedosime Tautišką giesmę.

Eisenoje draudžiama:

1. Naudoti ir platinti bet kokių politinių partijų ar judėjimų medžiagą, atributiką ir tt.
2. Plakatai socialine tematika.
3. Plakatai, kurių turinys neatitinka LR įstatymų.

Oriai ir garbingai pažymėkime Valstybės atkūrimo dieną!

Renginį vainikuos koncertas „Iš kartos į kartą“, kuriame dalyvaus ansambliai bei muzikos grupės – Mindrė, Pievos, Baltas Triukšmas, Luctus, Juodvarnis bei svečiai iš Estijos – Tharaphita. Koncertas vyks laisvalaikio namuose „NAUTILUS“. (Savanorių g. 124, Kaunas) Koncerto pradžia – 15.00 val.

httpv://youtu.be/DIR_ArohK4c

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS)

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .

7 komentarai

 1. Dervišas:

  Tik taip Žemei Lietuvos ąžuolai žaliuos.

 2. Artūras Gotautas:

  Taip,tos datos reikšmingos,bet jūsų žygiavimas vyks Kaune.Kodėl ne Vilniuje Pilies gatvėje,kodėl ne Mėnaičiuose..??
  Ypač Mėnaičiai/Balandiškiai yra šioje vietoje jūsų žygeiviai pamiršti..
  Pagerbimas šaknų,neprisiliečiant prie jų..??

 3. Valdas:

  Lietuvos Žemė planuojama leisti pardavinėti užsieniečiams.
  Apie tai čia
  http://www.youtube.com/watch?v=JLImDiXp2mg
  ir čia
  http://www.tv3play.lt/play/263436/?autostart=true
  Stabdykime tai. Organizuokimės referendumui.

 4. Kruminukas:

  Atviras nesantaikos kurstymas. O lietuvisko kraujo nera. Tik fantazuotoju ir poetu galvose. Tad nera ko stengtis. Eikite namo.

 5. Per eilę metų pastebėjau, kad Sausio 13-osios, Vasario 16-osios ir Kovo 11 Patriotines eitynes aktyviausiai puola kelios labai “įdomios” “kritikų” grupės, kurias aš pabandžiau įvardinti taip: “homo sovieticus-rusicujazicus-hebrai cus”, “homo pe-derasticus-lesbicus” ir “homo pseudopolonicus”.

  Beje, labai atsiprašau kalbininkų už savo šiuolaikinę “liaudišką” (populus vulgaris) lotynų kalbą, betgi kitaip nesumąsčiau…

  Iš interneto:

  Tolerastija

  Tolerastas yra naujas sudurtinis žodis, sudarytas iš esančių žodyne žodžių, ir skirtas apibrėžti žmonėms, toleruojantiems tik specifines socialines grupes ir niekinantiems visus kitus.

  Šito termino sukūrimas yra atsakas į bandymus manipuliuoti visuomenės nuomone, diegiant tokius terminus kaip “gėjus” vietoje žodžio “homoseksualistas”, ar “homofobiškas” vietoje “padorus”.

  Terminas “tolerastas” su žodžio ir spaudos laisve nieko bendro neturi. Nes “tolesrastai” toleruoja tik vieną vienintelę nuomonę vieninteliu jiems rimtai rūpimu klausimu. Kokiu – ir patys žinote.

  Tolerastas – asmuo, siekiantis, kad būtų toleruojamas jo gyvenimo būdas, jo įsitikinimai, jo vertybės, bet trypiantis kitų žmonių gyvenimo būdą, įsitikinimus ir vertybes, spjaunantis į kitus, o bandant dėl to priekaištauti, garsiai šaukiantis apie netoleranciją.

  Tolerastija – neurotinės kilmės psichikos sutrikimas, užkrečiama silpnaprotystės (demencijos) forma, paprastai priskiriama vangiosios šizofrenijos atvejams. Tolerastai – tolerastija užkrėsti pacientai.

  Būtina aiškiai skirti toleranciją (tikrą, o ne su visokiais iškrypimais) nuo tolerastijos – tai yra pederastijos ir pedofilijos bei kitų seks iškrypimų atviros ar užslėptos reklamos.

  Liberastija

  Nemažai naujųjų “liberalų” neskiria liberaliąją demokratiją nuo liberastijos.

  Vadinamąjį “kapitalizmą” žlugdo ne liberalizmas, o liberastija – tai yra tradicinių tautinių moralės normų įžūlus ignoravimas.

  Esmė tame, kad egzistuoja labai konkrečios moralinės ribos, kurias peržengus turime jau visai nebe liberaliąją demokratiją, o “leidimą” sunaikinti tūkstantmečiais kurtos daugiatautės, “šeimyninės” visuomenės esminius egzistavimo pagrindus.

  Tai juk kartu yra ir socialinių visuomenės pagrindų absoliutus sunaikinimas – visi tradiciniai ryšiai, jungiantys žmones į šeimas, bendruomenes, tautas, ir taip palaikantys savitarpio pagalbos tradicijas, yra nutraukiami.

  Apibendrinant galima drąsiai tvirtinti, kad savo realiomis pasekmėmis tradicinei visuomenei liberastija yra iš esmės lygiai tas pats, kaip ir bet kokia totalitarinė diktatūra – tradicinė tautiniais, šeimyniniais, visuomeniškumo ir savitarpio paramos pagrindais tūkstantmečiais egzistuojanti visuomenė yra sunaikinama, o vietoje jos bandoma sukurti nebe visuomenę, o “masę” – “mobilią, betautę, pasaulinę darbo jėgą”, valdomą saujelės “naujųjų aristokratų” – multimilijardierių.

 6. Doodleshow:

  Google created an Doodle to honor this date.
  Watch here: http://www.youtube.com/watch?v=rLfiKS7pqBI

  Have a great day!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė