Kultūros ministerijos garbės ženklais apdovanoti Liucija Stulgienė ir Regimantas Adomaitis (0)

Garbės ženklas

Garbės ženklas

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Lietuvos muzikų rėmimo fondo 20-mečio koncerte „Dainuoju Lietuvą“ kultūros ir meno veikėjai Liucijai Stulgienei įteiktas Kultūros ministerijos garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ už aukštų moralinių, pilietinių ir estetinių vertybių puoselėjimą humanistinės visuomenės pažangai.

Aktoriui Regimantui Adomaičiui, Valstybinio Vilniaus mažojo teatro scenoje sutikusiam 75-uosius savo gyvenimo metus, taip pat įteiktas Kultūros ministerijos garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, už asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.

Juvelyro Tito Simanonio unikalia technologija pagamintos juvelyrinės segės centre – sidabro apskritime – reljefinis aukso žirgas pegasas. Apskritimas apjuostas sidabro žiedu, kuriame išgraviruotas užrašas „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Iš sidabro žiedo išauga stilizuoti aukso laurai, kurie sudėti keturiomis  grupėmis sudaro kvadrato formos kryžių, gulantį ant įlenktomis kraštinėmis žalio  emalio kvadrato, įrėminto sidabro juosta.

Už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas šis garbingas apdovanojimas jau įteiktas Broniui Savukynui, Arūnui Žebriūnui, Virgilijui Noreikai, Juozui Budraičiui, Eglei Špokaitei, Juozui Domarkui, Petrui Geniušui ir Romualdui  Rakauskui.

Kategorijos: Kultūros politika, Lietuvoje, Visi įrašai, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė