Ultraliberalai steigia Europos federalistų sąjungą Lietuvoje (28)

Vasario 3 d. Seimo Europos informacijos centre rinksis ultraliberaliai nusiteikę politikai, ketinantys steigti Europos federalistų sąjungą Lietuvoje (EFSL).

Steigiamajame federalistų posėdyje ketina dalyvauti ir Europos federalistų sąjungos prezidentas, Europos Parlamento (EP) narys Andriu Dafas (Andrew Duff).

Europos federalistų sąjungos Lietuvoje kūrėjai deklaruoja sieksiantys visavertės Lietuvos narystės politiškai ir ekonomiškai suvienytoje Europoje, kuri turėtų vieną bendrą Konstituciją, stiprią viršvalstybinę valdymo struktūrą bei efektyvius transnacionalinės demokratijos pagrindus.

Petras Auštrevičius | liberalai.lt nuotr.

Petras Auštrevičius | liberalai.lt nuotr.

Europos Federalistų Lietuvoje sąjungos steigiamajame posėdyje planuojama surengti diskusiją tema „Lietuva Europoje: tarp branduolio ir periferijos“. Diskusijoje pakviesti pasisakyti: minėtas Andriu Dafas, ultraliberalas Petras Auštrevičius, politologas Gediminas Vitkus, Danijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Jorgenas Moldė (Jørgen Molde) ir kiti.

Po diskusijos vyksiančiame EFSL steigiamajame posėdyje numatoma patvirtinti įsteigtos Sąjungos įstatus bei steigiamąją rezoliuciją, o taip pat išrinkti naujos organizacijos vadovus.

Šią ultraliberalų iniciatyvą remiantis politologas Gediminas Vitkus yra įsitikinęs, kad iniciatyva kurti EFSL yra labai savalaikė, nes, pasak jo, dabar labiau esti girdimi euroskeptikų ir eurokritikų balsai. Jo teigimu, šiandien ES kritikuoja visi, kas netingi – už neaiškią, komplikuotą valdymo struktūrą, nesėkmingą euro padėtį, neaiškią užsienio politiką, daugelis net prognozuoja ES pabaigą.

Gintaras Songaila | ALKAS.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Gintaras Songaila | ALKAS.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Šią ultraliberalių pažiūrų politikų ir visuomenės veikėjų iniciatyvą vienareikšmiškai neigiamai vertina tautininkai.

„Akivaizdu, kad pastaruoju metu Europoje ryškėja takoskyra tarp federalistinių ir tautinių jėgų. Ultraliberaliai Lietuvos valstybingumą ir pagrindines Lietuvos Kontitucijos nuostatas traktuojantys asmenys buriasi į antivalstybinę ir antikonstitucinę organizaciją, kurios pagrindiniai siekiai yra paneigti mūsų Konstitucijoje įtvirtintą Tautos valią, kad esame nepriklausoma demokratinė valstybė“, – ketinimą steigti Europos federalistų sąjungą Lietuvoje įvertino Seimo narys Tautininkų sąjungos lyderis Gintaras Songaila.

G.Songaila pridūrė, kad šių veiksmų įvertinimui Tautininkų sąjunga kartu su bendraminčiais iš kitų politinių partijų, pirmadienį, vasario 6 d., Seime planuoja surengti spaudos konferenciją.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. lietuvis:

  Kuo labiau įvairios kosmopolitinės-tolerastinės-kolaborantinės šiukšlės perlenkinės lazdą griaudami Lietuvą, tuo greičiaus įvyks nacionalistinė revoliucija.

 2. petras:

  Brangūs tautiečiai, svarbiausia, kad Dievulis mus laimintų, o jis kol kas nelabai mus laimina dėl to, kad mūsų seneliai susidėję su pamišėliais hitleriniais vokiečiais pakelė ranką prieš Išrinktąją tautą. Tad pirmiausia turime viešai išpažinti savo kaltę ir pasibarstę galvas pelenais atsirašyti žydų tautos. Kartu tai turėtų ir labai gerą psichoterapinį poveikį mūsų sąmonei. Dabar esame pikti ir niūrūs, nes slepiame pasąmonėje baisią mūsų protėvių kaltę.

  Drąsos, apsivalykime! Tada ir patys save labiau gerbsime, ir kiti mus gerbs. Jei ne, taip ir būsime kompleksuoti suskiai, paskutiniai Europos pašlemėkai.

  • Algirmantas:

   Aga ale ta išrinktoji tauta norėjo padaryti kruvinąjį sekmadienį kai didžioji Lietuvos bažnnyčių buvo užminuotos tik dėka įsiveržusių vokiečių žydai nespėjo susprogdinti bažnyčių su jose esančiais žmonėmis, nes tą sekmadienį dauguma žmonių žinojo apie rezgamą žydų planą ir nėjo į bažnyčias, čia nesvaičiojimai dar yra gyvų liudinikų, kurie man papasakojo apie tai. Ir beje matau, kad nežinai kas yra išrinktoji tauta, mūsų senoliai sakė, kad čia šitoje teritorijoje kur mes ir gyvename ir yra išrinktoji tauta, kodėl žmogau pasiduoti svetimybių priklausomybėms garbini kas svetimo yra atnešta, o savo nebesupranti esi užliūliuotas svetimybių, savo tautos vertybių nevertini, vaikaisi užsieninių madų, kurios jau seniai atgyvenos yra….

  • lietuvis:

   Mūsų patriotai kažkada apsivalė nuo komunistinių parazitų, kurių dauguma buvo žydų tautybės, o mes turime apsivalyti nuo tolerastijos infekcijos skleidėjų.

  • Algirmantas:

   Beja žmogau meldiesi ne tam dievui, svetimam meldiesi, o savų nepažysti dievybių todėl ir tokia tvarka Lietuvoje nes svetimam dievui nerūpi svetima valstybė….jis kurčias jūsų maldoms…

  • zombiui petrui, jau aiškiai paverstam daržove:

   Ligoniuk,gal tave PER KLAIDĄ iš durnyno paleido?

   Kaip gyvas nesu skaitęs idiotiškesnių kliedesių-matosi kaip ant delno,kad tau atsakančiai išplovė smegenėles,jei tik tokias apskritai turi…

   Visi šitie,atsiprašant, “federalistai”-kuo tikriausios tautos atmatos ir Tėvynės išdavikai,kurių vieta kartuvėse!
   Palyginus su šiomis padugnėmis,suslovas ir sniečkus atrodo tik nekalti mokinukai…

   Esu visiškai tikras,kad anksčiau ar vėliau visi šitie degradai ir tautos likvidatoriai už visus savo “žygdarbius” sulauks tinkamo atpildo-nesieks kojomis žemės arba supus kalėjime!

 3. lietuvis:

  Apsivalyti reikia tik nuo stribų, kagėbistų, homosovietikų, tolerastų bei kosmopolitų.

 4. Simas:

  lietuvi, pamiršai paminėti idiotus.

 5. zemaiciu zydas:

  Vietoj savo negatyvios beleatristikos geriau dabar Imkit popieriu ir rasykit rinkimines kalbas.

 6. Simas:

  Kalbas rašyti yra mokslas. Čia reikia ne tik taisykles žinoti, bet ir labai platų išsilavinimą turėti, plačią pasaulėžiūrą ir puikiai gaudytis nūdienos realijose. Lietuvoje apskritai beveik nėra profesionalių kalbų rašytojų (pvz.: paklausyk Obamos kalbas, neįtikėtinai parašytos), tad geriau tegu žmonės užsiima tuo ką moka – demagogija komentaruose, nes gali galvą pradėti skaudėti kalbas rašant.

 7. Tikiuosi, kad Seime bus pradėta apkalta prieš šiuo besileidžiančios saulės vežėjus ir Lietuvos Respublikos suvereniteto duobkasius.

 8. zemaiciu zydas:

  na pirmiausia tai juos neteisinga vadinti ultraliberalais. Jie jokie neliberalai, jie globalistai. Liberalizmas(ultra) atmeta bet kokia ideja susijusia su centralizuotu valdymu ir yra pagrystas lasva valia ir asmenine rizika. Sitie zmones siekia atvirkscio – jie nori sukurti centralizuota europine kontrole. Visakeriopa. Jie nori is Briuselio nurodyti Pabrades melzejai kiek kartu patampyti tesmeni. Ju darbas yra bergzdzias, pasmerktas zlugti. Neimanoma kontroliuoti tokio masto sistemu. Imanoma, bet visiskai neefektyvu. Salys turi buti paliktos savikontrolei vien todel, kad Europos valdymui efektyviam, reiketu tokio biurokratinio aparato, kuris nestu didesni nuostoli nei totali anarchija be jokios biurokratijos ir valdzios apskritai. Ka jie dabar daro, tai vykdo isipareigojimus bankams. Arba…tiems kurie juos i valdzia atvede. O TIE, kurie juos atvede, atstovauja ANUOS, uz atlanto. Viskas ka jie dabar daro tai balansuoja pasaulinius finansus. Daug aiskinti, bet ju misija is tikruju labai rimta. Jeigu Jus ar Mes ar kazkas kitas jiems dabar sutrukdys, rytoj jau gali kilti pasaulinis karas. Jie patys ir kalti del sitokios situacijos is tikro, bet kam rupi kas kaltas kai katastrofa neisvengiama. Reikia rupintis tuo kas bus, o ne kas buvo. Visu liudniausia, kad labai maza tikimybe, jog JU darbas siekiant istraukti vakarietiska civilizacija is sugriuvimo, yra jiems apskritai pagal dantis. Vnzo tikimybe kad bus blogai yra 10:1, ir va sitie ponai, kuriuos Jus cia keikiat, viso labo tarnauja vienai didziausiu pasauliniu aferu, kuri jau ivykdyta, ir pasekmes is paskutiniuju megina sukrauti ant tu, kurie maziausiai kalti. Vienok…panasu kad ir tai jiems nepavyks…Palikit Juos ramybej, jie taip ar taip tuscia vieta, nieko jie nepadarys ir nieko nepakeis.

 9. S:

  Didelė pagarba tautininkams, jei rimtai imsis apkaltos auštrevičiams. Auštrevičių laikau vienu didžiausių Lietuvos išdavikų. Bet jau nebetikėjau, kad šitą klausimą svarstys rimti politikai, jau labiau – Seime…

 10. Tomas:

  Bėda yra ta, kad Lietuvoje gyvena žmonės, kurie neturi bendrų vertybių. Komunistines vertybes mes sutrypėme ir pasakėme, kad jos yra blogis, o naujų bendrų vertybių neaptarėme ir nesurašėme. Tai va nuo tada (1989) ir prasidėjo Lietuvos žmonių klaidžiojimai bandant atrasti naujas gerąsias vertybes. Tik tiek, kad kiekvienas kitaip nuklydo ir vis kitokį vertybių sąrašą sau susikūrė. Dabar Lietuva yra šalis, kurioje gyvena žmonės neturintys nieko bendro tarpusavyje. Nei bendrų vertybių, nei bendrų ideologijų, nei bendrų siekių. Vieni nori visiškai susijungti su kitomis Europos sąjungos šalimis į vieną supervalstybę pvz. “Europos Federacija”, kur Lietuva prarastų savo suverinitetą ir taptų provincija, o jaunimas galutinai pabėgtų iš Lietuvos į Europos centrus. Kiti nori saugumo ir tikisi grįžti po Rusijos prieglobščiu. Dar kiti nori išsaugoti savo laisvę ir suverinitetą, išsaugodami suverenią Lietuvos valstybę, kuri nesijungtų prie jokių kitų sąjungų, kur reikėtų atsisakyti savo suveriniteto. Tokie žmonės nori sukurti sau namus Lietuvoje, kur galėtų savomis jėgomis kurti šalį, kurioje norėtųsi gyventi. Taigi kurie yra teisus, o kurie – ne? O jūs čia bandote susikalbėti, kai pas visus skirtingi tikslai, skirtingas gėrio ir blogio suvokimas… nepavyks 🙂

 11. VU lektorius:

  Esu žemaitis, gerbiu savo tapatumą. tačiau taip pat noriu, kad ES taptų FEDERACIJA.
  Tad remiu federalistų judėjimą.
  LIETUVOS ATEITIS – INTEGRALIOJE ES – JUNGTINĖSE EUROPOS VALSTIJOSE

 12. Sigitas:

  Taip ruosiamas dar vienas balnas ant Lietuvos sprando. Austrevicius jau buvo pasirodes kaip Judas parduodant Lietuva I ES

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė