Rusijoje nukautas Šiaurės Kaukazo sukilėlių lyderis (0)

islamkuzbass.ru nuotr.Rusijos vadinamasis Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas pranešė, jog per saugumo pajėgų reidą sausio 27 dieną Šiaurės Kaukazo Ingušijos respublikoje buvo nukautas sukilėlių lyderis – Džamaleimas Mutalijevas. Jis žinomas kaip Adamas, buvo islamistinės čečėnų organizacijos ,,Kaukazo emyratas”, kuriai priklauso Šiaurės Kaukaze veikiančios kovotojų grupuotės, lyderis, pranešė komitetas.

Manoma, jog Dž. Mutalijevas atsakingas už keli išpuolius, tarp kurių – 2010-ųjų rugsėjį sprogimas prekyvietėje Vladikaukazo mieste, per kurį žuvo 19 žmonių ir 240 buvo sužeista, bei savižudžio išpuolis greitkelyje Čečėnijos respublikoje, kada žuvo keturi policijos pareigūnai. Organizacijos lyderis buvo vienas iš trijų sukilėlių, kurie buvo nukauti per reidą Ekaževo kaime.

Naujienų agentūros taip pat praneša, kad tą pačią dieną per federalinių pajėgų operaciją Dagestane, Kizliaro rajone, nukauti penki kovotojai, žuvo keturi, o sužeisti trys Vidaus kariuomenės kariai, o sausio 28 d. Machačkaloje nušautas kovos su ekstremizmu padalino karininkas.

www.lenta.ru, www.newsru.com, www.echomsk.ru informacija

Kategorijos: Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė