Netoli Žemės praskriejo nedidelis asteroidas (video) (2)

Asteroidas lekia pro Žemė| dailymail.co.uk pav.Sausio 27 d. 17 val. 30 min. labai arti  Žemės praskriejo maždaug 11 metrų skersmens asteroidas.

Iki tol nežinomas 2012 BX34 numeriu pažymėtas asteroidas buvo pastebėtas tik sausio 25 d. Šiandien jis praskriejo apie 59 044 km.  atstumu nuo Žemės, o tai yra daugiau nei penkis kartus mažesnis atstumas nei iki Mėnulio.

Žinių apie tai, kad netoli Žemės gali praskrieti įvairaus dydžio asteroidai pastaruoju metu pasirodo vis daugiau. Ištobulėjus dangaus stebėjimo technikai mokslininkai pradėjo vis dažniau pastebėti nedidelio dydžio asteroidus.

Šiandien netoli Žemės praskriejęs asteroidas dėl savo nedidelių matmenų žemei buvo nepavojingas. Net jei jis būtų įskriejęs į mūsų planetos atmosferą, tai būtų suiręs į dalis ir išgaravęs. Tik nedidelės nuolaužos meteoritų pavidalu būtų iškritusios ant žemės.

httpv://youtu.be/1MleBt07dYU

Iš nuotraukų sumontuotas video, kuriame matomas asteroidas 2012 BX34. GRAS teleskopas Naujajame Meksike, JAV

Kategorijos: Astronomija ir kosmonautika, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. Andrius Tiknius:

    ot bezdzionzmogiam pasiseke turet toki skyda kaip atmosfera…nieko, baigiam priperst, tuoj sugadinsim ir ta…

    • Algirmantas:

      Jeigu ir toliau taip perdėsim tai žių pati žemelė parazitų atsikratys savaip tai vienus paskandins kitus palaidos gyvus kitus pačirškins nu ir vėl pusiausvyra įsivyraus nėr ko pergyventi tokis dėsnis yr…. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė