„Lietuvos ryto“ surengtoje apklausoje Tautininkų sąjunga išsiveržė į ketvirtą vietą (11)

Lietuvos partijosAnot dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbtų „Veidaknygės“ („Facebook“) socialiniame tinkle sausio 9-15 dienomis vykdytos apklausos rezultatų, dar oficialiai neįregistruota Tautininkų sąjunga netikėtai išsiveržė į apklausos lyderius ir užėmė ketvirtąją vietą po Darbo partijos, Tėvynės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio. Apklausoje dalyvavo 1046 respondentai.

Apklausos duomenimis daugiausiai internautų balsuotų už Darbo partiją – 23 procentai. Po jos seka Tėvynės sąjunga ir Liberalų sąjūdis, surinkę po 15 procentų balsų. Ketvirtoje vietoje atsidūrusi Tautininkų sąjunga surinko 9 proc. balsų. Po jos seka Lietuvos socialdemokratų partija bei Liberalų ir centro sąjunga, surinkusios po 6 proc. balsų. 5 proc. surinko Lietuvos socialdemokratų sąjunga, po 4 – Sąjunga „TAIP“ ir Partija „Tvarka ir teisingumas“.

„Kad verta investuoti į ryšius tinkle „Facebook“, regis, neabejoja, tik pernai gruodį atsikūrusi Tautininkų sąjunga. Šios politinės jėgos populiarumas lrytas.lt surengtame balsavime sausį išaugo beveik šešis kartus,“ – rezultatą komentuoja „Lietuvos rytas“. Pirmojoje, dar iki Tautininkų sąjungos Steigiamojo suvažiavimo, dienraščio surengtoje apklausoje (2011 m. gruodžio mėn.) balsuoti už Tautininkų sąjungą buvo pasiryžę 1,6 proc. apklausos dalyvių.

„Lietuvos ryto“ internetinio portalo skaitytojų nuomonės šiuo klausimu emocingesnės: „Tautininkai ateina atsinaujinę, sustiprėję, pasiruošę spręsti socialines problemas. Rimta alternatyva konservatorių ir socdemų klanams“; „Kas už Tvarką, kas už darbą, o mes už Tautininkus! Tautinė valstybė – socialinė teisybė!“; „Man idomu, kaip atrodytų tautininkai,dėl to už juos ir balsuosiu,“ – rašoma portale Lrytas.lt skelbiamų apklausos rezultatų komentaruose.

Alkas.lt jau skelbė, kad interneto kompanijos „Alexa Internet“ duomenimis 2012 m. sausio mėn. Tautininkų sąjungos interneto svetainė (tautininkusajunga.lt) populiarumu lenkia visų kitų Lietuvos partijų interneto svetaines.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė