Premjeras: visų atsakymų apie Sausio 13-ąją sulauksime tik pasikeitus situacijai Rusijoje (0)

Sausio 13-osios bylos tyrimas vykdomas nuosekliai, tačiau į kai kuriuos klausimus atsakymų bus sulaukta, tik kai Rusijos viduje situacija pasikeis tiek, kad ji pati bus suinteresuota gauti tuos atsakymus, įsitikinęs Premjeras Andrius Kubilius.

„Į kai kuriuos klausimus atsakymų, matyt, galėsime sulaukti tik tada, kai pačioje Rusijoje vidaus situacija bus pasikeitusi tiek į tikrų demokratinių vertybių pusę, kad pačioje Rusijoje bus siekiama ir norima rasti atsakymus į tuos klausimus, kurie rūpi mums apie 1991 m. įvykius ir kurie turi rūpėti ir Rusijai“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ teigė Premjeras.

Vyriausybės vadovo teigimu, tokios bylos tyrimas didele dalimi priklauso nuo to, kiek su Lietuvos teisėsaugos institucijomis bendradarbiauja valstybių, kuriose gyvena įtariamieji, teisėsauga.

Dabar, pasak A. Kubiliaus, Rusijos teisėsauga nerodo didelio noro bendradarbiauti tiriant šią bylą, todėl ir tyrimas nevyksta taip sparčiai, kaip to norėtų Lietuva.

Premjeras pripažino, kad prieš kelis metus tiriant bylą prokuratūros veikloje būta tam tikro aplaidumo, tačiau dabar ji dirba pakankamai nuosekliai, ir jis tikisi, kad toks darbas bus tęsiamas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė