Neeilinė Seimo sesija planuojama sausio 17-19 d. (0)

Irena Degutienė. Valdo Kopūsto nuotr.

Irena Degutienė. Valdo Kopūsto nuotr.

Neeilinę Seimo sesiją planuojama sušaukti sausio 17-19 d. Taip apsispręsta Seimo Pirmininkės surengtame susitikime su Seimo frakcijų seniūnais. Irena Degutienė neslėpė džiaugsmo, kad buvo rastas sutarimas.

„Darome bendrą programą – ir vienų, ir kitų iniciatorių. Bet yra procedūriniai dalykai, todėl dabar iš naujo renkami 47 Seimo narių parašai.

Kadangi tiek opozicija, tiek valdančioji koalicija tarpusavyje tikrai labai gražiai sutarė, nebus jokių problemų iš naujo surinkti 47 parašus ir man atnešti“, – žurnalistams ketvirtadienį po susitikimo sakė I. Degutienė.

Pasak parlamento vadovės, iš neeilinės sesijos programos nutarta išimti po vieną iš opozicijos ir valdančiųjų siūlytų klausimų. I. Degutienės teigimu, iš darbotvarkės nutarta išbraukti Gamtinių dujų ir Atliekų tvarkymo įstatymų pakeitimus.

Neeilinėje Seimo sesijoje planuojama svarstyti Socialdemokratų partijos frakcijos ir valdančiųjų įregistruotus įstatymų projektus, reglamentuojančius mokslą ir studijas, bei šalies vadovės vetuotus Kėdainių ir Panevėžio laisvųjų ekonominių zonų įstatymų projektus. Taip pat numatyta svarstyti Elektros energetikos, Viešųjų pirkimų įstatymų pataisas.

Sesijos metu vėl bus siūloma sudaryti laikinąją tyrimo komisiją dėl komercinių bankų priežiūros efektyvumo ir situacijos „Snore“ išaiškinimo. Planuojama, kad sesijos metu į Seimo narių klausimus atsakys energetikos ministras Arvydas Sekmokas. Iš Seimo tribūnos pranešimą turėtų skaityti Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė