Vyriausybė galutinai apsisprendė dėl neteisėtų statinių Kuršių Nerijoje likimo? (6)

V.Liaudanskio nuotr. Sausio 9 d. po Ministro pirmininko sudaryta darbo grupė svarstė nelegalių statybų Kuršių Nerijoje likimą. Posėdžiui pasibaigus Vyriausybės spaudos tarnyba pranešė, kad „Vyriausybė šiandien galutinai apsisprendė dėl pažeidžiant įstatymus pastatytų statinių Kuršių Nerijoje likimo“.

„Ministrų kabinetas vieningai sutarė, kad neteisėtos statybos nebus toleruojamos ir visi neteisėti statiniai turės būti nugriauti. Vyriausybė taip pat atkreipė dėmesį, kad kai kurių statinių savininkams įgyvendinus keliamus reikalavimus ir pastatus pertvarkius taip, kad jie atitiktų rengiamą Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo planą, gali atsirasti prielaidų taikos sutarčių teisminiuose ginčuose sudarymui. Taip pat pažymėta, kad jei dėl statinių bus pasiekti taikos susitarimai, juos turės patvirtinti teismas“ – rašoma Vyriausybės pranešime spaudai.

Vyriausybės pranešime taip pat teigiama, kad kaltę dėl pažeidimų Kuršių Nerijoje „turi prisiimti visi – ir tie, kurie išdavė leidimus, prižiūrėjo statybas, ir investuotojai, kurie, neturėdami visų dokumentų arba pažeisdami planus, vykdė statybos darbus“.

Tuo tarpu ELTA pranešė, kad Vyriausybė priėjo išvados, kad Kuršių Nerijoje turėtų būti nugriauti trys neteisėtai pastatyti objektai, o likusieji, įskaitant ir botelius, galės likti, jeigu bus ištaisytos klaidos bei atitiks Kuršių Nerijos nacionalinio parko reikalavimus.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė