Baltarusijoje uždrausta užsienietiškų interneto svetainių prieiga (0)

Baltarusija nuo penktadienio riboja užsienio tinklalapių lankymą ir įpareigos interneto kavines pranešti apie vartotojus, kurie lankosi užsienyje registruotuose tinklalapiuose.

Pagal įstatymą, visų Baltarusijos piliečiams prekes arba paslaugas parduodančių tinklalapių adresai turės baigtis baltarusišku domeno pavadinimu „.by“. Už šio reikalavimo nesilaikymą grės baudos iki 120 JAV dolerių. Taip pat interneto paslaugas klubuose, kavinėse ar savo namuose teikiantys žmonės bus baudžiami, jei nepraneš, kad jų klientai lanko draudžiamus tinklalapius. Pagal įstatymą Baltarusijos vyriausybė galės sudaryti juodąjį interneto svetainių sąrašą, kurias vėliau galės užblokuoti atsakingos institucijos.

Analitikai prognozuoja, kad užsienyje įsikūrę portalai gali uždrausti prieigas lankytojams iš Baltarusijos. Pavyzdžiui, kas nors iš Baltarusijos nusipirks prekę iš ,,Amazon„, kuri nėra Baltarusijos bendrovė. Pagal naująją įstatymą šis sandoris bus nelegalus ir ,,Amazon“ sulauks pranešimo iš Baltarusijos teisėsaugos institucijų, kad ši pažeidžia įstatymus ir gali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn.

Kategorijos: Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė