Alkas sveikina įžengus į 2012-us (95)

Mieli bičiuliai,
Alko lankytojai,
skaitytojai,
bendražygiai,
jau pradėjome naują mūsų kelionės aplink Saulę ratą, pažymėtą – 2012 m. ženklu. Šis naujas skaičius mums primena nepadarytus darbus, neįgyvendintas svajones ir lūkesčius.

Mūsų norai, svajonės ir siekiai visuomet yra didesni, kilnesni, aukštesni, pranokstantys mūsų galimybes ir šiandienos pasiekimus. Todėl kiekviena atskaita, kiekviena nauja gairė visada yra nauja viltimi, nauja galimybe, nauja svajone, paskata didingiems vis dar nepadarytiems darbams, vartais į tobulesnę būtį, į neišsipildžiusių lūkesčių išsipildymą…

2012-tuosius Alkas pradeda kaip savo antruosius metus. Mums norisi tikėti, kad Jūs ir toliau būsite Alke. Alkas laukia Jūsų dėmesio, Jūsų minčių ir įžvalgų, Jūsų patarimų ir nuomonių. Kurdami Darną Alke trokštame, kad ji pasklistų visoje mūsų Šventoje Žemėje – Lietuvoje.

Kelyje į tikslą mums gali pristigti ryžto, galių, o kartais ir paties gyvenimo jam pasiekti. Koją pakišti gali mūsų susipriešinimas, pyktis, nuoširdumo, pakantumo ir supratimo stygius. Todėl dažniau prisiminkime vaidilų išmintį – nėra didesnės galios už tą, kurią suteikia vienovė įvairovėje.

Mieli bičiuliai, sveikindamas su Nauju Saulės ratu, Naujomis Mintimis ir lūkesčiais Alkas visus kviečia veikti pavieniui ir kartu, tam, kad mūsų Tėvynė Lietuva būtų jaukiais, savitais ir  savo vaikų laukiančiais gimtaisiais namais, vieninteliais visoje Žemėje namais, kuriuose esame savimi, kuriuose žodžiai – „Lietuva – lietuviams, lietuviai – Lietuvai!“ skamba kaip didžiausios meilės išpažinimas savo Tėvynei.

Alkas.lt redakcija
alkoredakcija@gmail.com

Kategorijos: Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė