„Skylė“ dovanoja galimybę nemokamai atsisiųsti visus jų kūrinius (0)

„Skylė“Dvidešimtmečio sukaktuvių proga muzikinė grupė „Skylė“ paskelbė, jog savo ištikimiems gerbėjams dovanoja savo kūrinius nuo 1991 metų iki „Povandeninių kronikų“. Nuo šiol kiekvienas norintis juos gali atsisiųsti iš interneto.

„Šiemet pastebėjome, kad jau 20 metų niekaip negalim išsiskirstyt, kaip daro visos padorios grupės, sulaukusios garbingo amžiaus. Maža to – supratome, kad per tą laiką prikūrėme ir įrašėme tiek keistos muzikos, jog nuo jos  ėmė springti ne tik fabrikantų kompaktinių plokštelių dauginimo mašinos, bet užlūžo ir ne vienas švietėjiškai nusiteikusių piratų serveris. Tokio paranormalaus reiškinio nesugebėjo paaiškinti nei  Naglis Šulija, nei visažinis Bluvšteinas… O Nekaltųjų Mergelių Ordino kapelionė net kreipėsi į mus piktu raštu, reikalaudama užtikrinti Skylėnų kūrybos vaisių prieinamumą ir sklaidą. Viską vainikavo  Kultūros Burministras, pagrasinęs įsteigti nacionalinę premiją žmogui, išliksiančiam gyvam po visos „Skylėnų“ diskografijos perklausos“, – rašoma grupės „Skylė“ pranešime žiniakslaidai.

„Tad savo jubiliejaus proga, būdami šventai įsitikinę, kad „menas priklauso liaudžiai“, savo drąsiausiems gerbėjams dovanojame progą NEMOKAMAI  iš mūsų internetinės svetainės MP3 formatu atsisiųsti įvairius mūsų kūrybos blyksnius, įvykusius nuo 1991 iki „Povandeninių kronikų“. Tiems klausytojams, kuriems visgi kiltų įtarimas, ar tikrai menininkai gyvi vien paranormaliais reiškiniais ir šventąja dvasia, sukūrėme progą nuraminti sąžinės balsą. Spustelėjus įžūlų mygtuką „Aukoti“, bus galima patiems nustatyti kūrybos vaisių vertę piniginiais vienetais“, – skelbia „Skylė“.

Albumus galima atsisiųsti iš ČIA.

Kategorijos: Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė