Paskelbtas konkursas Lietuvos mokytojams ir kultūros darbuotojams darbui su lietuviais užsienyje (0)

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą Lietuvos mokytojams, kultūros ir meno darbuotojams teikti paslaugas 11-oje lietuvių neformaliojo švietimo, kultūros įstaigų ir lietuvių bendruomenių Baltarusijos Respublikoje, Gruzijoje, Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje ir Ukrainoje.

Konkursas skelbiamas vadovaujantis Lietuvos užsienio reikalų ministro 2011 m. liepos 4 d. patvirtintu „Konkursų Lietuvos mokytojams, kultūros ir meno darbuotojams, vykstantiems į užsienio valstybes dirbti lietuvių neformaliojo švietimo, kultūros įstaigose ir lietuvių bendruomenėse, organizavimo, atlyginimo už suteiktas paslaugas nustatymo, išmokų skyrimo ir atsiskaitymo už skirtas lėšas tvarkos aprašu“.

Su Lietuvos mokytojais, kultūros ir meno darbuotojais bus sudaromos išvykimo į užsienio valstybes dirbti lietuvių neformaliojo švietimo, kultūros įstaigose ir lietuvių bendruomenėse sutartys.

Dokumentai priimami iki 2012 m. sausio 6 d. šiuo adresu: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamentas, J. Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius.

Išsami informacija apie konkurso sąlygas skelbiama Užsienio reikalų ministerijos internetinės svetainėje ir tel. +370 5 2362867.

Kategorijos: Lietuvoje, Švietimas, Užsienio lietuviai, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė