J.Kasperskis: internetas biuruose bus išjungtas (3)

J.Kasperskis

J.Kasperskis

Įžymus rusų programuotojas Jevgenijus Kasperkis pareiškė, kad ateityje daugelyje bendrovių darbuotojai neturės prieigos prie interneto.

Jo nuomone, bus įkurtos specialios darbo vietos, kuriose bus galima naudotis internetu, tačiau vidinis įmonių tinklas nuo interneto bus atjungtas.

Pasak J. Kasperskio, tokių priemonių neišvengiamai bus imtasi, kadangi tik taip galima užtikrinti tiek privačių bendrovių, tiek ir vyriausybės institucijų saugumą.

„Aš manau, kad kitąmet saugumo standartai, kurių iki šiol laikėsi tik kariškiai, bus įdiegti visose įmonėse“, – interviu televizijai RT sakė J. Kasperskis. Be to, netolimoje ateityje teks sukurti ir įdiegti naujas saugumo sistemas.

Visame pasaulyje daugėja pranešimų apie kibernetines atakas ir įsilaužimus į įmonių bei institucijų duomenų bazes. Šiemet slapta informacija pavogta net iš informacinių technologijų saugumo sistemas kuriančios JAV bendrovės „HBGary“.

J.Kasperskio prieš penkiolika metų įkurta programavimo įmonė yra viena iš keturių didžiausių pasaulyje, kurios specializuojasi informacinių technologijų saugumo srityje.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė