Visuomeninis Diskusijų Forumas svarstys ką daryti, kad visuomenės ir piliečių balsas būtų girdimas (tiesioginė transliacija nuo 18 val.) (2)

Pirmoje Forumo diskusijoje dalyvavo ir poetas J.Marcinkevičius | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Pirmoje Forumo diskusijoje dalyvavo ir poetas J.Marcinkevičius

Visuomeninis Diskusijų Forumas „Tauta, Piliečiai, Valstybė“ vėl kviečia į diskusiją. 2011 m.gruodžio 14 d. 18 val. Mokslų Akademijos (Gedimino pr. 3) salėje bus svarstoma „Kokį visuomeninį gyvenimą Lietuvoje norėtų matyti patys visuomenininkai?“.

Transliacija tiesiogiai internetu (nuo 18 val.).

Šio susitikimo metu bus ieškoma atsakymo į klausimą, kodėl Lietuvoje nėra aktyvus visuomeninis gyvenimas? Ko reikia, kad žmonės burtųsi ir telktųsi, kad prasidėtų aktyvus socialinis dialogas su valdžia? Kokios problemos iškyla tiems, kas jau apsijungė bendrai visuomeninei veiklai? Kaip galėtų ir turėtų atrodyti visuomeninio gyvenimo savivalda, kad ir valdžia bei žmonės suprastų, jog visuomenė, piliečiai yra taip pat labai svarbi valstybės gyvenimo dalis, kuri privalo turėti galimybę dalyvauti, priimant svarbiausius valstybes gyvenimo sprendimus ir įgyvendinti valdžios veiksmų kontrolę.

Įvadinį pranešimą skaitys prof. Romas Lazutka.

„Kviečiame dalyvauti ir pareikšti nuomonę įvairių visuomeninių organizacijų narius ir kitus visuomeniniame gyvenime dalyvaujančius asmenis, visus tuos, kas jaučiasi esąs neabejingas Lietuvos valstybei ir jos ateičiai ir įsitikinęs, jog tauta ir piliečiai turi imtis atsakomybės bei iniciatyvos už savo valstybės ir tautos likimą, visus, kas supranta, kaip svarbu yra sukurti visuomeninio gyvenimo stuburą mūsų Lietuvos valstybėje.“ – sako šio forumo rengėjas ir vedėjas, politikos apžvalgininkas Alvydas Medalinskas.

Tie, kas negalės atvykti į diskusiją – turės galimybę stebėti Forumo darbą ČIA tiesiogiai internetu.

Daugiau žinių ir ankstesnių diskusijų įrašus galite pasižiūrėti Forumo interneto puslapyje Feisbuke.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė