„Žuvėdros“ šokėjai 7-tą kartą tapo pasaulio čempionais! (6)

Gruodžio 3 d. Klaipėdos universiteto „Žuvėdros“ šokėjų komanda jau septintą kartą pripažinta geriausia pasaulyje. Vėlų šeštadienio vakarą „Žuvėdra“ nugalėjo Vilniuje vykusiame Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionate. Prieš tai klaipėdiečiai čempionų varus buvo pelnę: 1999, 2002, 2003, 2004, 2005 ir 2008 metų pasaulio čempionatuose. Sidabrą šiemet laimėjo Rusijos „Vera“ šokėjai, bronzą atiteko Vokietijos Brėmeno komandai.

Medalius pasaulio čempionato nugalėtojams įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kaip Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato globėja.

„Atkaklioji „Žuvėdra” – vėl geriausia pasaulyje. Didelė laimė teikti apdovanojimus savo šalies komandai. Didžiuokimės kolektyvu, atnešusiu Lietuvai tiek daug pergalių”, – apdovanodama nugalėtojus sakė Prezidentė.

Prezidentė pabrėžė, kad visa Lietuva vertina šokėjų pastangas ir sunkų darbą. „Jūs esate ir visada būsite mūsų žuvėdros”, – sveikindama Lietuvos šokėjus ir dėkodama tiems šokėjams, kuriems šis čempionatas paskutinis, sakė šalies vadovė.

„Žuvėdra“ 2011-ųjų Pasaulio čmpionė | delfi.lt, K.Čachovskio nuotr.

„Žuvėdra“ 2011-ųjų Pasaulio čempionė | delfi.lt, K.Čachovskio nuotr.

Prezidentė dėkojo čempionato rengėjams – Pasaulio sportinių šokių federacijai ir Lietuvos sportinių šokių federacijai – už puikų renginį, o komandai „Žuvėdra” – už pergales Lietuvai.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė