Naktis iš sekmadienio į pirmadienį buvo labai audringa (0)

delfi.lt nuotr.Naktis iš sekmadienio į pirmadienį kaip ir laukta buvo audringa. Stiprus vėjas dar nenurimo iki šiol. Ankstų pirmadienio rytą be elektros Lietuvoje buvo likę apie 60 tūkst. gyventojų. Tačiau tikėtina, kad daugumai vartotojų elektros tiekimas pirmadienį bus atnaujintas.

Kauno regione elektros neturėjo daugiau kaip 18 tūkst. gyventojų, Klaipėdos – per 15 tūkst. Palangoje – 3 tūkst., Plungėje – 3 600, Kretingoje – 1600, Tauragėje – 1800, Šilalėje – 2100, Šilutėje – 1500.

Gelbėtojai pirmadienio naktį 108 kartus vyko šalinti nuverstų medžių. Daugiausiai tokių iškvietimų buvo Klaipėdos apskrityje. Pranešama, kad žuvusių ir traumuotų dėl sustiprėjusio vėjo nėra, gaisrų taip pat nepadaugėjo.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad naktį Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje vėjo greitis siekė  iki 33 metrų per sekundę ir atitiko katastrofinio reiškinio kriterijus. Dėl to Klaipėdos uoste buvo sustabdyta laivyba.

Senojoje Smiltynės perkėloje keltai darbą pradėjo pagal grafiką, tik iš Senosios perkėlos keltai nekelia. Kada keltų eismas bus atnaujintas, nepranešama.

Pirmadienio rytą Klaipėdoje vėjo greitis siekė apie 28 metrus per sekundę. Daugelyje šalies rajonų vėjo greitis siekė 15–22 m/s.

Oro spėjikai žada, kad dieną vakarų, šiaurės vakarų vėjo gūsiai sieks nuo 15 iki 20 m/s, o vietomis ir iki 27 m/s.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė