Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga paminėjo savo dešimtmetį (0)

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) praėjusį savaitgalį linksmai bei iškilmingai paminėjo savo veiklos 10 metų sukaktį. Minėjimas susidėjo iš dviejų dalių: pirmoji buvo penktadienio koncertas Metro klube, o antroji – iškilmingas oficialus minėjimas.

Penktadienio koncerte dalyvavo ir LTJS pasveikino grupės „Gyvata“, „Kaukai“, „Karužė“, „Židinys“ ir solo pasirodymu nudžiuginęs vienas iš sąjungos įkūrėjų Marius Kundrotas. 

Šeštadienį, oficialiojoje minėjimo dalyje, į Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją mokyklą susirinkusių LTJS narių pasveikinti atvyko Garbės skautas Algirdas Berkevičius, Panevėžio miesto tarybos narys Raimondas Pankevičius, Jonas Glebavičius, Nijolė Balčiūnienė, Jonas Trinkūnas, Inga Baranauskienė, Petras Gvazdauskas, Jonas Šaulys, Eimantas Tamulynas ir kiti mūsų draugai, su kuriais tuos 10 metų ėjome kartu lengvomis ir sunkiomis akimirkomis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikimės, kad ateitis tautiškam jaunam žmogui bus šviesi, kaip ir mūsų Tėvynei Lietuvai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė