Viešam svarstymui paskelbti etninės kultūros mokymo programų projektai (0)

Etninė kultūra mokykloje | ruc.lt nuotr.Ugdymo plėtotės centras (UPC), įgyvendindamas 2009 m. Švietimo ir mokslo ministro patvirtintą  „Etninės kultūros plėtros švietimo įstaigose strategiją“  (2009 11 19 d. įsakymas Nr. ISAK-2365) ir bendradarbiaudamas su Lietuvių etninės kultūros draugija, parengė „Etninės kultūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos“ ir „Etninės kultūros vidurinio ugdymo bendrosios programos“ projektus.

„Šios bendrosios programos bus privaloma visoms mokykloms, kurios turės arba įsivesti atskirą etninės kultūros mokymo dalyką, arba vadovaujantis programa sustiprinti etninės kultūros integravimą į kitus dalykus ir į neformalųjį ugdymą. Šią programą naudos visos Lietuvos mokyklos, taip pat ir tautinių bendrijų, tad  joje neakcentuojama vien lietuvių tauta, tačiau kartu nepamiršta skatinti gimtosios aplinkos ir Lietuvos tradicijų pažinimo“, – sakė viena iš uoliausių projekto rengėjų Lietuvių etninės kultūros draugijos pirmininkė dr. Dalia Urbanavičienė.

Projektų rengėjai kviečia visus kas yra neabejingi etninės kultūros dalyko sklaidai Lietuvos mokyklose vertinti šiuos projektus ir savo pastabas bei atsiliepimus siųsti iki lapkričio 24 d. Ugdymo plėtotės centro specialistei Gintai Orintienei el-paštu ginta.orintiene@upc.smm.lt. Lapkričio 28 d. UPC planuoja surengti viešąją konsultaciją (apie tikslesnį renginio laiką ir vietą bus pranešta vėliau).

Svarstomi dokumentai

Etninės kultūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos projektas. Priedai.

Etninės kultūros vidurinio ugdymo bendrosios programos projektas. Priedai.

Siūlymus teikite el. paštu: ginta.orintiene@upc.smm.lt

Kategorijos: Etninė kultūra, Švietimas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė