Merkinės jaunimo etnokultūros klubas „Kukumbalis“ švęs 10-ies metų sukaktuves (video) (0)

„Kukumbalis“Lapkričio 19 d., 17 val. Merkinės jaunimo etnokultūros klubo „Kukumbalis“ nariai švęs savo klubo 10-ies metų sukaktuves. Šventė vyks Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos salėje (Seinų g. 10).

Į etnokultūrinį „Kukumbalio“ klubą susivienijęs Merkinėje ir Dzūkijos nacionaliniame parke gyvenantis, besimokantis ir  dirbantis jaunimas kelia sau tikslą geriau ir giliau pažinti Dzūkijos etninę kultūrą.

„Pradėję savo veiklą 2000 metais surengėme koncertus ne tik Merkinėje, bet ir Vilniuje, Kaune, Rietave, Druskininkuose, Alytuje, Radviliškyje, Lazdijuose, Kapčiamiestyje, Varėnoje ir kituose Lietuvos miesteliuose. Rengiame kasmetines kalendorines šventes – Advento vakarones, Kūčių stalo repeticiją, Užgavėnes, Rasas… V. Krėvės 120 metų jubiliejaus proga pastatėme etnokultūrinį spektaklį „Perkūnas, Vaiva ir Straublys”. Išleidome dvi kompaktines plokšteles: 2002 m. „Merkinės dainos ir šokiai“ ir 2006 metais „An marelių kraštelio”, – apie „Kukumbalio“ nuveiktus darbus pasakojo klubo vadovė Rita Černiauskienė.

„Kukumbalio“ Rasos šventė 2009 m.:

httpv://youtu.be/6iI7KrDj4Gk

Kategorijos: Etninė kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė