Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga švenčia 10-metį! (1)

Lietuvių tautinio jaunimo sąjungai – jau 10 metų! Šio jubiliejaus proga savo nariams bei mus palaikantiems draugams dovanojame koncertą „LTJS dekada“. Kviečiame visus susirinkti lapkričio 18 d. 19 val. ant Tauro kalno įsikūrusiame alternatyviosios muzikos klube „Metro“ ir palaikyti bei pasiklausyti grupių, kuriose groja bent po kelis LTJS narius.

Gimtadienio koncerte gros :

Marius Kundrotas – šis visuomenės veikėjas ne tik prieš 10 metų paklojo pamatą Lietuvių tautinio jaunimo sąjungai, tačiau yra sukūręs ir įdomių patriotiškų dainų rinkinį, kurias atlieka draugų kompanijoje grodamas akustine gitara. Todėl dabar turėsite unikalią galimybę gyvai išgirsti Mariaus debiutą platesnei auditorijai.

Karužė – vyrų karinių dainų ansamblio iš Kauno jau nebereikia pristatinėti. Dažnai koncertuojantys Kaune, Vilniuje, bei patriotiškuose renginiuose, festivaliuose visoje Lietuvoje, jau spėjo surinkti savo gerbėjų ratą.

Kaukai – dar vienas debiutas plačiai auditorijai. Folk rock/metal grupė iš Vilniaus ilgai repetavo ir tobulino savo muzikinius gebėjimus, ruošėsi pasirodymui viešumoje ir ieškojo savo muzikinio veido. Pasitikite ir įvertinkite „naują kraują“ alternatyviojo folkloro muzikinėje padangėje!

Gyvata – taip pat jau savo gerbėjų ratą subūrusi, ypač vasaros festivaliuose aktyviai dalyvaujanti eksperimentinio neofolk stiliaus grupė iš Klaipėdos pristatys mūsų lietuvišką laudies muzikos kultūrą šiuolaikišku užburiančiu skambesiu.

Židinys – aktyviai koncertuojanti patriotiškuose koncertuose roko grupė jau taip pat spėjusi surinkti nemažą gerbėjų būrį… Kaip gi be šios grupės mūsų koncerte, juk visi grupės muzikantai yra LTJS nariai. Židinys, politinių temų dainų tekstuose nevengianti roko grupė privers šėlti koncerto dalyvius bei papildys vakarą “sunkesnės” muzikos žanru.

Kategorijos: Lietuvoje, Šventės | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė