Pasirašyta Lietuvos ir Rusijos 2012-2014 metų kultūrinio bendradarbiavimo programa (0)

Rusijos Federacijos kultūros ministra Aleksandras Avdejevas | Itar-Tass/Scanpix nuotr.Lapkričio 14 d., Maskvoje Lietuvos Respublikos kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir Rusijos Federacijos kultūros ministras Aleksandras Avdejevas pasirašė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Rusijos Federacijos kultūros ministerijos 2012-2014 metų kultūrinio bendradarbiavimo programą.

Programa parengta ir pasirašyta įgyvendinant Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Rusijos Federacijos kultūros ministerijos 2009 m. liepos 6 d. susitarimą dėl bendradarbiavimo kultūros srityje.

Programoje abiejų šalių ministerijos įsipareigoja skatinti ir remti tiesioginius Lietuvos ir Rusijos kultūros ir meno įstaigų ryšius ir bendradarbiavimą įgyvendinat bendrus projektus, teikti pagalbą organizuojant viena kitos kultūros pristatymo renginius (kultūros dienas, savaites) bei renginius abiejų valstybių svarbių istorinių įvykių ar iškilių asmenybių jubiliejinėms sukaktims pažymėti. Programoje taip pat numatytas įsipareigojimas plėtoti bendradarbiavimą etninės kultūros srityje bei skatinti tiesioginius ryšius ir bendradarbiavimą Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos tautų kultūros paveldo išsaugojimo srityje.

Rusijos Federacijos kultūros ministras A. Avdejevas susitikimo su Lietuvos Respublikos kultūros ministru A. Gelūnu metu akcentavo tiesioginius ryšius tarp institucijų, ypatingai tarp dviejų šalių meno mokyklų. Didelis ministrų dėmesys skirtas kinui – jo kontaktų kūrimui. Parodos, kūrybinės industrijos – temos, kuriomis buvo plačiai diskutuojama susitikimo metu. Rusijos Federacijos kultūros ministras akcentavo dizainą, multimedijas, kurias artimiausiu metu būtų galima eksponuoti Lietuvoje.

Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Rusijos Federacijos kultūros ministerijos 2012-2014 metų kultūrinio bendradarbiavimo programa

Kategorijos: Kultūros politika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė