Išleista nauja knyga apie paukščių stebėjimą (0)

Leidykla „Baltos lankos“ išleido Remigijaus Karpuškos knygą „Paukščių stebėjimas“. R.Karpuška paukščiais domisi nuo 1991 metų. Yra Lietuvos ornitologų draugijos narys. Autorius dirba su jaunimu, neabejingu aplinkosaugai, pats stebi paukščius ir savo žinias perduoda plačiajai visuomenei.

Knyga „Paukščių stebėjimas“ yra skirta tiems, kurie susidomėjo paukščių stebėjimu ir bando žengti pirmuosius, dar netvirtus paukščių stebėtojo žingsnius, lydimus dvejonių, svarstymų ir abejonių. Tai savotiška abėcėlė, kuri paaiškins, nuo ko ir kaip reikia pradėti stebėti paukščius, ir padės tolygiai tobulėti šioje srityje.

Tai pasiūlymai ir patarimai, paremti asmenine autoriaus patirtimi ir žiniomis, įgytomis bendraujant su pradedančiaisiais paukščių stebėtojais.

Knyga bus naudinga ir mokytojams, organizuojantiems šios krypties užklasinę veiklą, nes iš jos galės pasisemti naujų minčių, o joje pateiktas žinias perteikti besidomintiems vaikams. Į šią knygą nevertėtų numoti ranka ir tiems, kurie laiko save jau pažengusiais paukščių stebėtojais, nes tobulėjimui nėra ribų ir čia tikrai galima rasti jei ne naujų žinių, tai bent naujų minčių. Profesionalūs paukščių stebėtojai šią knygą galės siūlyti įkyriai klausinėjantiems smalsuoliams. Ir apskritai – ji turėtų būti kiekvienuose namuose, taip pat laisvai prieinama bibliotekose, nes tokio pobūdžio knygų Lietuvoje yra vos keletas, o susidomėjimas mus supančia gamta nuolat auga.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė