Vilniuje surinktas pirmasis troleibusas (video) (10)

Vilniaus troleibusų parkui švenčiant 55-erių metų jubiliejų, lapkričio 12 d. pristatytas pirmasis Vilniuje surinktas troleibusas.

„Surinkti troleibusai yra 30-50% pigesni nei perkami. Planuojame, kad ateityje įgudę specialistai galės surinkti ir elektrinius auotobusus, kurie yra visuomeninio transporto ateitis,“– sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Pirmasis Vilniuje surinktas troleibusas buvo renkamas beveik du mėnesius, nes reikėjo papildomų įrankių, darbo priemonių. Ateityje vieno troleibuso surinkimui parko specialistai planuoja skirti 15 dienų.

Vieno sostinėje surinkto troleibuso kaina – apie 720 tūkst. litų. Dalys gabenamos iš keturių šalių – Baltarusijos, Čekijos, Lenkijos ir Vokietijos.

httpv://youtu.be/BrCilGzDX44

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , , .

10 komentarų

 1. Remigijus:

  Valio!!!
  Va taip jiems, visokiems ekonomistams, finansistams, spekuliantams, vadzybistams ir kitokiems nieko savarankiškai nesugebatiems, tiesiai į tarpuragę.
  Tikėkimės, kad aukšciau minėtieji nesugebės sužlugdyti ši projektą.

 2. Kurmis:

  Taigi, galų gale, tikėkimės, kad staiga nepasirodys,kad jie “nuostolingi” ir .t.t ir kad reikia pirkt kažkur kitur. O čia – ir žmonės darbo turi ir dar valdiškų pinigų sutaupoma – kodėl visi gali gaminti troleibusus – o mes ne?

 3. Jonas:

  Reikėtų lietuviško pavadinimo. Krylovo pasakėčioje sekama, kai beždžionė išgirdo, kad akiniai pagerina regėjimą, tai radusi jų krūvą, ima juos kabinėti ant ausų, nosies, uodegos, bet regėjimas nuo to nepagerėjo. Taip ir mūsų klerkai elgiasi – jei kitur taip daro, tai ir jie nieko daugiau nesugeba, kaip bukai ir nevykusiai kopijuoti. Gal reikia nusikratyti to beždžionės sindromo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė